Tréninková skupina

starší žáci

 

Tréninková skupina roč. 2006 - 2005

FOTOGALERIE 2017 / 2018

 

Pravidelné měsíční příspěvky 600 Kč (tj. 1800 Kč za 3 měsíce)

Příspěvky se platí na 3 měsíce dopředu se splatnostmi: 
1. nejdéle do 1. června 2018
 2. nejdéle do 1. srpna 2018
 3. nejdéle do 1. listopadu 2018
 4. nejdéle do 1. února 2019

 

 

Aktuality starší žáci

Výsledky - měřené osmistovky Lesní koupaliště

14.06.2018 10:49
Měřené osmistovky proběhly za příjemného chladného počasí. Všichni závodníci se snažili a také tomu odpovídají dosažené časy. měřené osmistovky.docx (17484)  

Vracení materiálu - pátek 18:00 až 20:00 DUKLA

10.05.2018 16:01
V pátek 11.5. v 18:00 se bude vracet materiál na Dukle ve skladu. Lyže přineste čisté a naparafínované. Čisté znamená i shora.

Zahájeny objednávky letního oblečení GASSO jaro - léto 2018 - termín ukončení objednávek: 27.4.2018

23.04.2018 09:24
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

B - Bedřichov (lyž. stadion), L - Lidové sady, J - Jablonec (lyž. stadion Břízky), P - Peklo (Jos. Důl), D - Dukla, H - Husovka, LK - Lesní koupaliště, V - Vesec, MS - Městský stadion

TRL - tréninkové lyže, ZL - závodní lyže, MTB - horské kolo, KL - kolečkové lyže, B - in-line brusle
Oficiální trénink začíná a končí na místě uvedeném v tr. plánu.
 
 
 
     

KVĚTEN  2018

 

Datum

Den

Čas a místo

Činnost

2.5.

st

16:00 až 18:00

LK - první výběh do jarní přírody s protažením a seznámení s trenéry

4.5.

16:00 až 18:00

LK - hry, protažení, první cviky pro posílení těla, hry

6.5.

ne

běh Kalichem

individuálně s rodiči, www.koberovy.cz/news/a42-rocnik-lesniho-behu-kalichem-se-uskutecni-v-nedeli-6-5-2018/

7.5. po   Individuálně s rodiči (např, kolo, turistika)

9. 5.

st

16:00 až 18:00

LK - běh lehce střídavě, hry, protažení

11. 5. 16:00 až 17:30 LK - protažení, posilování v přírodě vlastním tělem, běh, hry

 

18:00 DUKLA - vracení materiálu
14.5. po 16:00 až 18:00 LK - hry v lese, běh, síla, plavání
16.5. st 16:00 až 18:00 LK - indiánský běh dle mapy
18.5. 16:00 až 18:00 LK - orienťák
21.5. po 16:00 až 18:00 LK - indiánský běh na přírodní divadlo
23.5. st 16:00 až 17:30 LK - kolo (technika v terénu)
25.5. 16:00 až 19:00 LK - kolo (delší trénink)
28.5. po 16:00 až 18:00 LK - technika běhu (výběhy, seběhy, přechody), hry, vzít plavky a ručníky 
30.5. st 16:00 až 18:00 LK - kolo, rychlost a síla, plavky, ručníky
     

ČERVEN 2018

1.6. - rušíme trénink i oheň, blíží se pořádná bouřka, Arnošt!!!
4.6. po 16:00 až ........ LK - Běh lesem a v 17:30 plynule navazuje náhradní oheň a opékání buřtů s pivem pro rodiče. Něco nealko bude také. Doufám, že počasí bude lepší než v pátek.  
6.6. st 16:00 až 18:00 LK - Běh, síla
8.6. 16:00 až 18:00 LK - Běh, Hry v lese, síla, plavání 6 krát 50m (kraul, prsa).
11.6. po 16:00 až 18:00 LK - rozběhání na středu, podle počasí plavání
13.6. st 16:00 až 18:00 LK - osmistovky, síla, plavání
15.6. 16:00 až 18:00 LK - triatlon (plavání v bazénu, běh 1500 + 800, kolo - výjezd do kopce - cíl křižovatka u vodárny)
(plavky, věci na kolo, běhání, ručník a věci na převlečení)
18.6. po 16:00 až 18:00 LK - kolo + plavky a ručník do baťůžku, jedeme na kateřinský kačák
20.6. st 16:00 až 17:30 LK - hry v lese
22.6. 16:00 až 18:00 LK - sila, běh, obratnost
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 

Sledujte stránky. Případné změny dle počasí. 

 

DOCHÁZKA TRÉNINKY + ZÁVODY

Vysvětlivky:

t  - trénink, z - závod, s - soustředění, A - účast, X - neúčast, N - nemoc, Š - plánovaná školní akce

 

Červen
2018

                                                           
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Jméno    

 

t

DOCHÁZKA TRÉNINKY + ZÁVODY

Vysvětlivky:

t  - trénink, z - závod, s - soustředění, A - účast, X - neúčast, N - nemoc, Š - plánovaná školní akce

 

Květen
2018

                                                               
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1
Jméno  

t

 

t

 

z

   

t

 

t

   

t

 

t

 

t

   

t

 

t

 

t

   

t

 

t

 

t

Brunclíková Monika

  A   A         A   A     A   A   A     A   A   X     A   X    
Střelečková Martina   A   X         A   N     A   A   A     A   A   A     A   A    
Kalinová  Tereza   A   A         Š   A     A   A   A     A   A   X     A   X    
Štencl Ondřej   X   X         A   A     A   X   X     A   X   X     X   X    
Hruban Tomáš   X   X         A   A     X   X   A     X   A   A     A   A    
Hellmich Jonáš   A   A  

z

    X   A     X   X   A     X   X   X     X   X    
Šurík Jakub   A   X         A   A     A   A   A     A   N   N     N   X    
Valoušek Matěj   A   X         N   N     A   X   A     A   A   A     A   A    
Hes Kryštof   A   A         A   A     A   A   A     A   A   A     A   X    
Brož Adam   A   A         A   A     A   A   A     Š   Š   Š     A   A    
Dušková Kateřina   A   X         X   X     A   X   A     A   N   N     X   X    
Habán Oliver   A   A         N   N     A   A   X     X   A   A     N   N   N
Havlas Jakub   A   A         A   A     A   A   X     A   A   X     A   A    
Jungwirth František   A   A         A   N     A   A   N     N   A   A     A   A    
Kavalírová Tereza   A   A         A   A     X   A   A     X   A   A     A   X    
Kazda Filip   A   A         A   A     A   A   A     A   A   A     Š   Š    
Novotný Václav   X   A         A   A     A   X   A     A   X   A     A   X    
Pokorná Ema   A   Š         A   A     A   Š   A     A   Š   A     A   A    
Šírová Anna   A   A         A   N     A   A   A     Š   Š   Š     A   A    
Velecký Kryštof   A   A         A   A     A   Š   A     A   A   A     X   X    


Více zde: https://www.tjdukla.cz/team/starsi-zaci/
 

t

 

t

z  

t

 

t

 

z

   

t

 

t

 

t

   

t

 

t

 

t

Brunclíková Monika

      A   A   A     A   A   A     A                        
Střelečková Martina       A   A   A     X   A   A     A                        
Kalinová  Tereza       A   A   A     X   A   A     X                        
Štencl Ondřej       X   X   X     X   A   X     X                        
Hruban Tomáš       A   A   X     A   A   A     X                        
Hellmich Jonáš       X   X   N     N   N   N     N   N   N                
Šurík Jakub       X   A   N     N   N   N     N   N                    
Valoušek Matěj       A   A   X     A   A   A     X                        
Hes Kryštof       A   A   A     A   A   A     A                        
Brož Adam       A   A   A     A   A   A     A                        
Dušková Kateřina       A   X   X     A   Š   X     A                        
Habán Oliver       A   A   N     N  
N
  N     N   N   N                
Havlas Jakub       A   A   X     A   A   X     X                        
Jungwirth František       A   A   A     A   A   A     A                        
Kavalírová Tereza       A   X   Š     Š   Š   Š     A                        
Kazda Filip       N   A   A     A   A   A     A                        
Novotný Václav       A   X   A     Š   Š   X     X   X   X                
Pokorná Ema       A   A   A     A   A   A     Š                        
Šírová Anna       A   X   X     A   A   A     A                        
Velecký Kryštof       A   A   A     A   A   A     A