Tréninková skupina

dorost a junioři

Tréninková skupina roč. 2005 a starší

Pravidelné 3 měsíční příspěvky 2.100,- Kč od 1.5.2019 !

V odkazech níže naleznete pravidla a zavedení symbolického půjčovného.

Aktuality

Soustředění SOUŠ

20.06.2014 14:44
Přihlášeno: Čermáková S., Kosáková T.,Dvorská M.,Havle M.,Sokol P., Hašek O.                  Hynčicová...

VT - Nové Město na Moravě - 14.8. - 22.8.2014

20.06.2014 10:40
Jmenovité závazné přihlášky na našich stránkách do 27.6.2014 !!! /starší dorost,junioři/
<< 32 | 33 | 34 | 35 | 36 >>

 

PLÁN SPOLEČNÝCH AKCÍ SEZÓNA 2019/2020

 

Datum
 
15.-16.6.
Den
 
so-ne
Místo
 
Jilemnice
Činnost
 
SO-dop. přespolní běh, odp.Nsprint CL-KL/ NE- int. F - KL
29.6.- 6.7.2019
 
12.,13.7.
so - so
 
 
pá-so
Máchovo Jezero
 
 
Liberec
 
Letní soustředění - všichni
 
 
RUN TOUR
29.7.-2.8. po-pa Liberec a okolí Letní soustředění - všichni
5.8.-9.8. po-pa Liberec a okolí Letní soustředění - všichni
15.8.-25.8. čt-ne Tatry Letní soustředění
30.8.-1.9. pá-ne Nové Město n.M. závody KL, BE, KL
25. - 29.10. pá-út Stráž/Liberec podzimní soustředění
21.11.-1.12. čt-ne Livigno první sníh
7.12.-15.12. so-ne Mísečky soustředění sníh
       
TESTY      
27.-31.5.     testy TJ v rámci tréninku
21.-23.10.     testy TJ v rámci tréninku+2.11. Česká chalupa závod
       

 

 

B - Bedřichov (lyž. stadion), L - Lidové sady, J - Jablonec (lyž. stadion Břízky), P - Peklo (Jos. Důl), D - Dukla, DP - Dukla posilovna, LK - Lesní koupaliště, V - Vesec, MS - Městský stadion, O - osečná

Oficiální trénink začíná a končí na místě uvedeném v tr. plánu.
 
SLEDUJTE STRÁNKY. PŘÍPADNÉ ZMĚNY DLE POČASÍ.
 
          Říjen 2019
Datum Den Čas a místo 2003 a starší Čas a místo 2005 – 2004
8.11. 15:30 Lesák BE s holemi + Gumy 15:30 Lesák BE s holemi+ gumy
9.11. so   Terka,Dan - 1x trénink + síla   lehká aktivita
10.11. ne   Vojta, Jirka - 2x trénink + síla    
11.11. po   TVO 16:00 Vesec
2005
jen 2005 KL SK
12.11. út 16.00 Dukla BE+síla+hry 16:00 Dukla
04 i 05
OS, hry
13.11. st 6:30 Dukla FV - Janalík, Škréta, Zeman, 6:30 FV Pávek, Šurík, Štencl, Valoušek, 
14.11 čt     6:30 FV Dvorská, Kostková, Půbalová, Vohlídal
15.11.        
16.11. so        
17.11. ne        
18.11. po        
19.11. út        
20.11. st        
21.11. čt