Tréninková skupina

dorost a junioři

Tréninková skupina roč. 2005 a starší

Pravidelné 3 měsíční příspěvky 2.100,- Kč od 1.5.2019 !

V odkazech níže naleznete pravidla a zavedení symbolického půjčovného.

Aktuality

KL-Nové Město na Moravě 28.-30.8.2020

26.08.2020 07:21
NOMINACE: Šibravová,Škréta,Prokešová,Pubalová,Dvorská,Janalík,Vohlídal,Gašek,Valoušek,Hellmich,Štencl, UBYTOVÁNÍ: penzion Vrchovina - začátek pátek oběd-konec neděle oběd PLATBA: 1.000,- Kč v...

VT-Tatry-Nová Lesná

02.08.2020 19:08
Datum: 13.8. - 23.8.2020 Místo: Vila Tatry, Školská 185, Nová Lesná Odjezd: čtvrtek 13.8. mikrobusy Dukla - 7:00 sraz (na dvoře)!!! Ukončení: neděle 23.8.  Platba: 250,- Eur, SCM - 50,- Eur v...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

 

PLÁN REPUBLIKOVÝCH AKCÍ SEZÓNA 2019/2020

 

Datum
 
 
Den
 
 
Místo
 
Činnost
 
 
30.1.-2.2.
 
čt-ne
 
NMNM MČR dorostu a dospělích (2004 a starší)
7.2.-9.2. pá-ne  Zadov ČP žactvo (2005)
21.-23.2. pá-ne Jablonec ČP dorost (2004 a starší, bydlíme doma)
27.2.-1.3. čt-ne Vysoké  MČR-  žactvo (2005, bydlíme doma)
12.-15.3. čt-ne Jilemnice - Mísečky MČR/ ČP dorostu a dospělých +U15 (2005 a starší, ubytování Yveta)
20.-22.3. pá-ne NMNM HNT (2005)
27.-29.3. čt-ne Jilemnice MČR/ČP (2004 a starší)
.     VT léto 2020
1.7.-8.7. st-st VT Mácháč  
3-8.8. po -pá VT příměstské bude upřesněno
13.-23.8. čt- ne VT Tatry  
28.-30.8. pá-ne NMNM závod kolečkové lyže ()
TESTY      
25.-29.5.     testy TJ v rámci tréninku
21.-23.10.     testy TJ v rámci tréninku+2.11. Česká chalupa závod
       

 

        

 

B - Bedřichov (lyž. stadion), L - Lidové sady, J - Jablonec (lyž. stadion Břízky), P - Peklo (Jos. Důl), D - Dukla, DP - Dukla posilovna, LK - Lesní koupaliště, V - Vesec, MS - Městský stadion, O - osečná

Oficiální trénink začíná a končí na místě uvedeném v tr. plánu.
 
SLEDUJTE STRÁNKY. PŘÍPADNÉ ZMĚNY DLE POČASÍ.
 
           
Datum Den Čas a místo 2003 a starší Čas a místo 2006 – 2004
24.8 po        
25.8 út ind. BE:30-60, odrazy 10-15´,síla 30´  /po nebo út/   viz. starší
 
26.8. st .9.30 Vesec KL skate OT cca. 2´   viz.starší
27.8. čt   TVO    
28.8. 9.00 Dukla trénink před závodem Nové Město n.M.   viz starší 04,05
29.8 so   Závod NMNM - prolog - běh odpoledne    
30.8. ne   Závod NMNM - KL     
31.8 po   TVO 16:00 Vesec KL SK...kdo nebyl na závodech
1.9. út 16.30 Dukla síla, hry 15:30 Dukla  síla + hry
2.9. st 16 Lesák BE rov do 2 hod. 16:00 Lesák rovnoměrný běh do 2 hod
3.9. čt   TVO   TVO
4.9. 16 Dukla Atletika 16:00 Dukla Atletika
5.9. so 9.30 Dukla
16.30 Dukla
KL - Cl
síla, hry
9:30 Dukla
16:30 Dukla
KL CL 2004/ 2005+2006 přespolák Vysoké 
síla + hry (2004 a starší) 
6.9. ne   TVO   TVO
7.9. po 16 Vesec KL - F - rov + síla 16:00 Vesec KL SK soupaže
8.9. út 15:30 Dukla odrazy,síla, hry 15:30 Dukla Síla + odrazy a hry (kdo dorazí později nevadí)
9.9. st 16 Lesák BE  ANP sporttester 16:00 Lesák BE AnP sporttester
10.9. čt   TVO   TVO
11.9. 15:30 Lesák obratnost+ rychlost 15:30 Lesák obratnost+ rychlost (možnost koupání)
12.9 so přespolák
16:30 Dukla
přespolák 
posilovna
přespolák
16:30 DUkla
přespolák Lučany (pojedu dodávkou)
posilovna pro 2004 a starší
13.9. ne 9:00 Dukla KL SK dlouhé 9:00 Dukla KL Sk dlouhé
14.9. po   TVO   TVO
15.9. út 15.30 Dukla síla Dukla 15:30 posilování
16.9. st 16 Vesec KL - F - sportester Vesec 16:00 KL SK funkční trénink
17.9. čt   TVO   TVO
18.9. 15:30 Lesák KOT- IM hole
ocenění nejlepších za sezonu 17:15 vyhodnocení sezóny
Lesák 15:30 běh s holemi + imitace + síla >>>Kombiňák 
ocenění nejlepších za sezonu 17:15 vyhodnocení sezóny 
19.9. so ind. aktivita víkend 3-4 hod. individuálně rozdáme úkoly
20.9. ne ind.   individuálně  
21.9. po   TVO   TVO
22.9. út Dukla 15.30 síla Dukla 15:30 síla 
23.9. st Vesec 16.00 KL - F - OT Vesec 16:00 KL skate OT
24.9. čt   TVO   TVO
25.9. Vesec 15.30 KL - F - tr.před Z Vesec 15:30 KL SK 
26.9. so   MČR   MČR (pomoc rodičů s organizací, 2006ky pomoc při závodě)
27.9. ne   MČR   MČR (pomoc rodičů s organizací 2006ky pomoc při závodě)
28.9 po   TVO   TVO
29.9. út Dukla 15:30 atletika + síla Dukal 15:30 atletika + síla
30.9. st Lesák 16:00 BE  Lesák BE 
1.10. čt   TVO   TVO
2.10. Vesec 16:00 KL CL Vesec 16:00 KL CL/SK
3.10. so   závody JBCN   Závody JBCN
4.10. ne       MČR
5.10. po Vesec 16.00 KL skate Vesec 16:00 KL SK
6.10. út Dukla 16:00 BE + síla Dukla 16:00 Posilovna+ BE
7.10. st Lesák 16.00 BE Lesák 16:00 BE sporttester
8.10. čt   TVO   TVO
9.10. Lesák 16:00 BE + imitace + síla Lesák 16:00 BE + imitace + síla
10.10. so Lesák 10:00
Dukla 17:00
BE sporttester AnP 1500
posilovani
Lesák 10:00
Dukla 17:00
BE sporttester AnP 1500
posilování (2006 volno)
11.10. ne dukla KL cl osečná odjezd Dukla 8:45 KL CL/SK
12.10. po   TVO   TVO
13.10. ůt Vesec 14.30 KL-F + síla Vesec 14:30 KL SK + síla POJEDU Z DUKLY 14:15, POKUD MÁ NESTÍHÁ TENTO ČAS AŤ SE MI OZVE
14.10. st Lesák 16.00 BE rychlostní vytrvalost Lesák 16:00 BE rychlostní vytrvalost 200 na 800
15.10. čt   TVO   TVO
16.10. Lesák 16:00 BE s holema Lesák 16:00 BE s holema
17.10. so   volný víkend   volný víkend
18.10. ne   volný víkend   volný víkend
19.10. po Vesec 16:00 KL CL Vesec 16:00
z dukly 15:45
KL CL
20.10. út Dukla 16:00   Dukla Atletika  + síla
21.10. st Vesec 16:00 KL SK AnP Vesec 16:00 KL SK AnP
22..10. čt   TVO   TVO
23..10. Dukla 16:00 Test 12ti minutovka dle rozpisu Test 12-ti minutvka

  24.10.       so                                                                                       ind.      1.f. BE s holema 1.30-40  2.f Rk + síla 30-40´

  25.10.       ne                                                                                       ind.             TVO nebo aktivita dle chuti

                                                                                                                          DÁLE BUDE UPŘESNĚNO MAIL. !!