Tréninková skupina

MLADŠÍ ŽÁCI MODŘÍ

 

Tréninková skupina roč. 2009 - 2010

Soustředění HOTEL STRÁŽ - KONČINY 2020

Informace: 

Přihlášky:

 

POZOR - ZMĚNA TERMÍNU ZIMNÍHO SOUSTŘEĎENÍ - Mísečky 2017

Z důvodu nutnosti navýšit požadovanou kapacitu ubytování pro závodníky jsme po dohodě s provozovatelem přistoupili k posunutí termínu hlavního zimního soustředění na Mísečkách oproti původnímu plánu. Aktuální termín soustředění je tak 9. až 17. 12. 2017 a to tradičně na Mísečkách na Horském Zátiší.



Více zde: https://www.tjdukla.cz/team/predzaci/
 

Přihláška do oddílu - www.czech-ski.com/evidence/dokumenty

Pravidelné měsíční příspěvky 600 Kč (tj. 1800 Kč za 3 měsíce)

Příspěvky se platí na 3 měsíce dopředu se splatnostmi:
1. nejdéle do 1. června 2020
 2. nejdéle do 1. srpna 2020
 3. nejdéle do 1. listopadu 2020
 4. nejdéle do 1. února 2021
 

TERMÍNOVÁ LISTINA PŘESPOLNÍCH BĚHŮ KSL LK 2020

Přihlášky :

Přihlášky zaškrtávejte nejpozději ve čtvrtek (cca do 16:00) , který předchází konkrétnímu závodu.

Pokud je řádek šedivý, tak je už pozdě - přihlášení na místě.

 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

B - Bedřichov (lyž. stadion), L - Lidové sady, J - Jablonec (lyž. stadion Břízky), P - Peklo (Jos. Důl), D - Dukla, H - Husovka, LK - Lesní koupaliště, V - Vesec, MS - Městský stadion

TRL - tréninkové lyže, ZL - závodní lyže, MTB - horské kolo, KL - kolečkové lyže, B - in-line brusle
Oficiální trénink začíná a končí na místě uvedeném v tr. plánu
 
       ZÁŘÍ 2020
 
 
Datum Den Čas a místo Činnost  
31.8.2020 PO Vesec
16-17:30
Brusle, rozježdění
S Sebou: Helma a chrániče, boty na běhání
 
2.9.2020 ST LK
16-17:30
Rozběhání, atletická abeceda, síla, obratnost, běh  
4.9.2020 LK
16-17:30
Běh a hry Trenér: Jirka
5.9.2020 SO 9:00 Přespolní běh
Vysoké nad Jizerou
https://zavody.czech-ski.com/event/details/16817
Individuálně s rodiči
6.9.2020 NE 9:00 Přespolní běh
Harrachov
https://zavody.czech-ski.com/event/details/16818
Trenér: Tereza


 
7.9.2020 PO Vesec
16-17:30
Brusle, technika
Helma, chrániče, boty na běhání
Trenér: Tereza
9.9.2020 ST LK
16-17:30
Rozběhání, atl. abeceda, hry, běh Trenér: Jirka
11.9.2020 LK
16-17:30
Běh, atl. abeceda, síla, obratnost Trenér: Tereza
12.9.2020 SO 9:00 Přespolní běh
Studenec
https://zavody.czech-ski.com/event/details/16830
Individuálně s rodiči
12.9.2020 SO 9:00 Přespolní běh
Lučany nad Nisou
https://zavody.czech-ski.com/event/details/16836
Trenér: Tereza
13.9.2020 NE 9:00 Přespolní běh
Semily
https://zavod y.czech-ski.com/event/details/16831
Individuálně s rodiči
14.9.2020 PO Vesec
16-17:30
Kolečkové brusle, technika
Helma, chrániče kolen, loktů a zápěstí, boty na běhání
Trenér: Tereza
16.9.2020 ST LK
16-17:30
Běh, atl.abeceda, úseky, hra-prší
švihadlo, pití
Trenér: Tereza
18.9.2020 LK
16-17:30
Běh, atl.abeceda, štafety, běh na houby
od 17:15 proběhne improvizované zhodnocení uplynulé sezóny, součástí bude předání odměn nejúspěšnějším závodnicím a závodníkům
Trenér: Tereza
19.9.2020 SO Skuhrov
9:30
Skuhrovská steeplechase
zavody.czech-ski.com/event/details/16834
Individuálně s rodiči
20.9.2020 NE Josefův Důl
9:30
Lesní běh - Josefův Důl
zavody.czech-ski.com/event/details/16837
Trenér: Tereza
17.30
VESEC


Způsoby jak omluvit mladé sportovceSMS nebo  WhatsApp nebo zpráva  PRO ČLENY "MLADŠÍ ŽÁCI - MODŘÍ"

DOCHÁZKA - MLADŠÍ ŽÁCI MODŘÍ - ZÁŘÍ 2020

Vysvětlivky: "A" účast;  "O" omluven; " - " neúčast bez omluvy; "N" nemoc; "B" sport B;

 

Poř. Příjmení 31.8. 2 4 7 9 11 14 16 18 21 23 25 30
1.  Brož Matyáš (2009) O A A A A A A A          
2.  Čejka Jakub (2010) O A A O O A A O N        
3.  Endrychová Veronika (2010) B B A A B A O A          
4.  Goldsteinová Emma (2009) - A - - A O - -          
5.  Havránková Anna (2009) A O O O A A O A          
6.  Houšková Lola (2009) - - A A - A O B          
7.  Kafka Jakub (2009) A O A O O O A B B        
8.  Koukalová Sandra (2009) - A - - A O - -          
9.  Mašková Anna (2010) A A - O A O N N          
10.  Nedvědová Natálie (2010) A - A A O A O -          
11. Plachý Tomáš (2010) A A - A O O O O          
12.  Procházka Jan (2010) A A - O O A O A N        
13.  Přikrylová Maya (2010) A A A A O A A O          
14.  Tandler Jáchym (2010) A A A A A O A A