Tréninková skupina

mladší žáci ŽLUTÍ

 

Tréninková skupina roč. 2008 - 2009

 

POZOR - ZMĚNA TERMÍNU ZIMNÍHO SOUSTŘEĎENÍ - Mísečky 2017

Z důvodu nutnosti navýšit požadovanou kapacitu ubytování pro závodníky jsme po dohodě s provozovatelem přistoupili k posunutí termínu hlavního zimního soustředění na Mísečkách oproti původnímu plánu. Aktuální termín soustředění je tak 9. až 17. 12. 2017 a to tradičně na Mísečkách na Horském Zátiší.



Více zde: https://www.tjdukla.cz/team/predzaci/

POZOR - ZMĚNA TERMÍNU ZIMNÍHO SOUSTŘEĎENÍ - Mísečky 2017

Z důvodu nutnosti navýšit požadovanou kapacitu ubytování pro závodníky jsme po dohodě s provozovatelem přistoupili k posunutí termínu hlavního zimního soustředění na Mísečkách oproti původnímu plánu. Aktuální termín soustředění je tak 9. až 17. 12. 2017 a to tradičně na Mísečkách na Horském Zátiší.



Více zde: https://www.tjdukla.cz/team/predzaci/
 

Přihláška do oddílu - www.czech-ski.com/evidence/dokumenty

Pravidelné měsíční příspěvky 600 Kč (tj.1800 Kč za 3 měsíce)

Příspěvky se platí na 3 měsíce dopředu se splatnostmi: 
1. nejdéle do 1. června 2018
 2. nejdéle do 1. srpna 2018
 3. nejdéle do 1. listopadu 2018
 4. nejdéle do 1. února 2019

 

SCHŮZE RODIČŮ DNE 23.5.2019 - LÉTO 2019:

Restaurace Café Millenium. začátek 18:00
 
 
 

TERMÍNY SOUSTŘEDĚNÍ LÉTO 2019:

Letní soustředění

1. PŘÍMĚSTSKÁ FORMA: termín 1: 29.7.2019 - 2.8.2019  nebo termín 2:  5.8.2019 - 9.8.2019

2. PREZENČNÍ FORMA - Vesec pod Kozákovem 17.8.2019 - 25.8.2019 

 

Aktuality mladší žáci

PŘEHLED VARIABILNÍCH SYMBOLŮ PRO PLATBY PŘÍSPĚVKŮ

02.05.2018 08:58
Příjmení Jméno Rok VS Curran Anežka 2007 721

 

PŘÍPRAVA CELKOVĚ  78,5 km běhu, 43 km bike, 0 km brusle

Month Run Bike Roller  skate
  Distance / hours Distance Altitude Distance Altitude
5.18  78,50 km / 18 hodin  0 km  0 m 0 km  0km
6.18   43 km 695 m    
           

TRÉNINKOVÝ PLÁN KVĚTEN 2019

B - Bedřichov (lyž. stadion), L - Lidové sady, J - Jablonec (lyž. stadion Břízky), P - Peklo (Jos. Důl), D - Dukla, H - Husovka, LK - Lesní koupaliště, V - Vesec, MS - Městský stadion

TRL - tréninkové lyže, ZL - závodní lyže, MTB - horské kolo, KL - kolečkové lyže, B - in-line brusle
Oficiální trénink začíná a končí na místě uvedeném v tr. plánu
 
 

 

DATUM DEN ČAS A MÍSTO ČINNOST
3.6.2019 PO
16:00 - 17:35 LK 
Tréniková příprava -  Rozběhání, atletická abeceda, úseky od potoka k potoku
Trenéři: Dan
Naběháno: 7,2 km
5.6.2019 ST

16:00 - 18:00 LK

 

KOLO - pravidla jízdy ve skupině, volná výjížďtka, zpevněné cesty terén. 
SRAZ: 16:00 Lesní koupaliště 
Trenéři: Dan, Kuba Ml.
Najeto: 21 km
7.6.2019 PA
16:00 - 17:35 Městský stadion Jeronýmova
Tréniková příprava - švihadlo, atletická abeceda, 12 min. +  doplnění disciplín těch co chyběli, společně protažení
Trenéři: Tomáš, Dan
Naběháno:5,8 km
8.6.2019 SO
 9:30 - Lhota - Komárov (Semily
Přespolní Běh O kozákovský polodrahokam - Individuelně s rodiči 
Lhota-Komárov, Směr Semilý 5 km
Prezentace od 8:30 pouze na místě
Start první kategorie: 9:30, 
Délka tratě: žákyně - 2009- 500 m,2008 - 1000m, Žáci 2008 a2009 - 1000m  
Naběháno: 2,5 km
10.6.2019 PO 16:00 - 17:35 LK 
Tréniková příprava - rozcvičení, úseky, atletická abeceda, (testy - doplnění disciplín těch co chyběli) společné protažení
Trenéři: Dan
Naběháno: 4,2 km
12.6.2019 ST 16:00 - 18:00 LK
KOLO - opkaování pravidla jízdy ve skupině, volná výjížďtka,  zpevněné cesty terénní nerovnosti, přejezdy. Dle počasí plavky s sebou.:o)
SRAZ: 16:00 Lesní koupaliště 
Trenéři: Dan (Rodiče jako doprovod)
Najeto: 21,5 km 
14.6.2019 16:00 - 17:35 LK 
Tréniková příprava - švihadlo,rozcvičení, úseky, atletická abeceda, (testy - doplnění disciplín těch co chyběli) společné protažení
Trenéři: Tomáš
Naběháno:  km 
17.6.2019 PO 16:00 - 17:35 LK
Tréniková příprava - rozcvičení, úseky, atletická abeceda, (testy - doplnění disciplín těch co chyběli) společné protažení
Trenéři: Dan
19.6.2019 ST

16:15 - 18:15 Česká Chalupa Rudolfov - příjezd lesní koupaliště v 18:15

KOLO - opkaování pravidla jízdy ve skupině, volná výjížďtka,  zpevněné cesty terénní nerovnosti, přejezdy. Dle počasí plavky s sebou.:o)

SRAZ: 16:15 Česká chalupa - Rudolfov

Trenéři: Dan (Rodiče jako doprovod)
Najeto: 21  km 
21.6.2019 16:00 - 17:35 LK
Tréniková příprava - rozcvičení, běh na Českou chalupu, limonáda, atletická abeceda, společné protažení
Trenéři: Dan
Naběháno: 7,1 km
24.6.2019 PO 16:00 - 17:30 LK Trénink spojen se skupinou modrých. Cituji: "Srovnávací testy pro toho, kdo nedělal (nebo náhradní pokusy :-)), běh v terénu, hry"
Hlaste se u Terezy Churavé

25.6.2019

ÚT

Od 18:00

Dukla - Vrácení materiálu 

26.6.2019

ST

16:15 - 18:15 Česká Chalupa Rudolfov - příjezd lesní koupaliště v 18:15

ZRUŠENO  PRO MALOU ÚČAST 

KOLO - opkaování pravidla jízdy ve skupině, volná výjížďtka,  zpevněné cesty terénní nerovnosti, přejezdy. Dle počasí plavky s sebou.:o)

SRAZ: 16:15 Česká chalupa - Rudolfov

Trenéři: Dan (Rodiče jako doprovod)
Najeto:   km
30.6.2019 16:00 - 17:30 LK
TVO - Užijte si prázedniny a nezpomeňte, že každý rychlejší krok co uděláte se Vám počítá :o)
       

13.7.-14.7.2019

 

Lidové sady

RUNTOUR - informace a přihlášky viz uvodní strana

DOCHÁZKA - MLADŠÍ ŽÁCI ŽLUTÍ - KVĚTEN 2019

Způsoby jak omluvit mladé sportovce: SMS nebo  WhatsApp nebo zpráva  PRO ČLENY "MLADŠÍ ŽÁCI - ŽLUTÍ"

Vysvětlivky: "A" účast;  "O" omluven; " - " neúčast bez omluvy; "N" nemoc; "B" sport B;

Poř. Příjmení Jméno Rok 2 3 5 7 8 9 10 12 14 15 16 17 19 21 22 23 24 26 28 29 30
1 Blažejová Terezie 2009 A A A A     A A A     A A A              
2 Caletka  Kryštof 2009   A A O     A A A     O A A              
3 Havránek Adam 2009   A A A     O A A     A A A              
4 Hrouda Adam 2009   A A O     O O O     A O A              
5 Jungwirt Štěpán 2008   A A O     O O O     O O O              
6 Kavalír Tomáš 2008   O O O     O O A     O A A              
7 Masnica Filip 2008   A O A     A A A     A O A              
8 Mandlová Marie 2008   A O O     O O O     O O O              
9 Mládková  Anna 2008   A A O     A A O     O O O              
10 Nebusová Norika 2008   A O A     A A O     A A A              
11 Novotný Dalibor 2008   A O A     O A O     O O O              
12 Pokorný Tomáš 2008   A A A     A A A     A O O              
13 Půbal Matouš 2008   B A B     B B O     O O O              
14 Schaferová Magdalena 2008   A A A     B B O     O A O              
15 Šírová Marie 2009   A A O     O O O     O A O              
16 Štencl Vojtěch 2008   O A O     O O O     O A O              
17 Velecký Alexandr 2008   A A A     A A A     O O O