Tréninková skupina

mladší žáci ŽLUTÍ

 

Tréninková skupina roč. 2008 - 2007

 

POZOR - ZMĚNA TERMÍNU ZIMNÍHO SOUSTŘEĎENÍ - Mísečky 2017

Z důvodu nutnosti navýšit požadovanou kapacitu ubytování pro závodníky jsme po dohodě s provozovatelem přistoupili k posunutí termínu hlavního zimního soustředění na Mísečkách oproti původnímu plánu. Aktuální termín soustředění je tak 9. až 17. 12. 2017 a to tradičně na Mísečkách na Horském Zátiší.



Více zde: https://www.tjdukla.cz/team/predzaci/

POZOR - ZMĚNA TERMÍNU ZIMNÍHO SOUSTŘEĎENÍ - Mísečky 2017

Z důvodu nutnosti navýšit požadovanou kapacitu ubytování pro závodníky jsme po dohodě s provozovatelem přistoupili k posunutí termínu hlavního zimního soustředění na Mísečkách oproti původnímu plánu. Aktuální termín soustředění je tak 9. až 17. 12. 2017 a to tradičně na Mísečkách na Horském Zátiší.



Více zde: https://www.tjdukla.cz/team/predzaci/
 

Přihláška do oddílu - www.czech-ski.com/evidence/dokumenty

Pravidelné měsíční příspěvky 600 Kč (tj.1800 Kč za 3 měsíce)

Příspěvky se platí na 3 měsíce dopředu se splatnostmi: 
1. nejdéle do 1. června 2018
 2. nejdéle do 1. srpna 2018
 3. nejdéle do 1. listopadu 2018
 4. nejdéle do 1. února 2019

 

Aktuality mladší žáci

SOUSTŘEDĚNÍ MLADŠÍCH ŽÁKŮ - LÉTO ZIMA

11.06.2018 03:25
Dle naší dohody ze schůze připomínám termíny soustředění Mladších žáků:1. Liberec:...

ZÁKAZ VSTUPU K VANĚ LESNÍHO KOUPALIŠTĚ PŘED ZAHÁJENÍM TRÉNINKU

20.05.2018 21:23
Vážení rodiče, rád bych Vás požádal o sdělení k Vašim dětem o zákazu vstupu k napuštěné vaně na...

PŘEHLED VARIABILNÍCH SYMBOLŮ PRO PLATBY PŘÍSPĚVKŮ

02.05.2018 08:58
Příjmení Jméno Rok VS Curran Anežka 2007 721
1 | 2 >>
   
   
   

B - Bedřichov (lyž. stadion), L - Lidové sady, J - Jablonec (lyž. stadion Břízky), P - Peklo (Jos. Důl), D - Dukla, H - Husovka, LK - Lesní koupaliště, V - Vesec, MS - Městský stadion

TRL - tréninkové lyže, ZL - závodní lyže, MTB - horské kolo, KL - kolečkové lyže, B - in-line brusle
Oficiální trénink začíná a končí na místě uvedeném v tr. plánu
 
ÚČAST NA PŘÍMESTSKÉM SOUSTŘEDĚNÍ 31.7.2018 - 3.8.2018 a 6.8.2018 - 10.8.2018
 
  30.7. 31.7. 1.8. 2.8. 3.8. 4.8. 5.8. 6.8. 7.8. 8.8. 9.8. 10.8.
Curran Anežka N N N N N Sobota Nedele N N N N N
Deimling Harry A A A A A Sobota Nedele A A A A A
Endrych Matěj A A A A N Sobota Nedele N N N N N
Hrouda Hugo  N N N N N Sobota Nedele N N N N N
Hyxa Jan A A A A A Sobota Nedele N N N N N
Jungwirth Štěpán N N N N N Sobota Nedele A A A A A
Kavalír Tomáš           Sobota Nedele          
Mládková Anna N N N N N Sobota Nedele A A A A A
Nebusová Norika N N N N N Sobota Nedele N N N N N
Pávek Lukáš A A A A A Sobota Nedele N N N N N
Plachá Eliška           Sobota Nedele          
Pokorný Tomáš N N N N N Sobota Nedele N N N N N
Pučelík Štěpán  N N N N N Sobota Nedele N N N N N
Půbal Matouš N N N N N Sobota Nedele N N N N N
Savický Martin            Sobota Nedele          
Rajnochová Barbora N N N N N Sobota Nedele A A A A N
Schaferová Magdaléna N N N N N Sobota Nedele N N N N N
Masnica Filip A A A A A Sobota Nedele N N N N N
Celkem mladších žáků žlutých 5 5 5 5 4     4 4 4 4 3
 
 
 
 
      SRPEN 2018 
Datum Den Čas a místo Činnost
30.7.2018 PO 14:00 - 16:00 LK
BIKE - VÝJÍZĎKA SMĚR FOJTKA (BIDON, TYČINKU S SEBOU a DROBNÉ NA "MALINOVKU" PŘEDPOKLÁDANÝ NÁVRAT KOLEM  18:00 HOD
TRENERI: DAN
31.7. 2018 UT    
1.8.2018 ST    
2.8.2018 CT    
3.8.2018 PA    
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
     
 
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

PŘÍPRAVA CELKOVĚ 

Month Run Bike
  Distance Distance Altitude
5.18 50,4 km 27 km 800 m
6.18 45,5 km 21 km 600 m
8.18      

 

DOCHÁZKA - MLADŠÍ ŽÁCI ŽLUTÍ

Způsoby jak omluvit mladé sportovce: SMS nebo  WhatsApp nebo zpráva  PRO ČLENY "MLADŠÍ ŽÁCI - ŽLUTÍ"

Vysvětlivky: "A" účast;  "O" omluven; " - " neúčast bez omluvy; "N" nemoc; "B" sport B;

Příjmení Jméno Rok 3.9. 5.9. 7.9. 10.9. 12.9. 14.9. 17.9. 19.9. 21.9. 24.9. 26.9. 28.9.S  
Curran Anežka 2007                          
Deimling Harry 2007                          
Endrych Matěj 2007                          
Hrouda Hugo 2007                          
Hyxa Jan 2007                          
Jungwirth Štěpán 2008                          
Kavalír Tomáš 2008                          
Mládková Anna 2008                          
Nebusová Norika 2008                          
Pávek Lukáš 2007                          
Plachá Eliška 2007                          
Pokorný Tomáš 2008                          
Pučelík Štěpán 2007                          
Půbal Matouš 2008                          
Rajnochová Barbora 2007                          
Savický  Martin 2007                          
Schaferová Magdaléna 2008                          
Velecký Alexandr 2008                          
Blažejová Terezie Trenér