Úspěšný víkend

(Roman) I když si z nás zima stále dělá srandu, podařilo se v uměle zasněženém lyžařském areálu Břízky po dlouhém půstu uskutečnit další dva závody poháru KSL Libereckého kraje.

A naši závodníci byli vidět! V sobotním závodě skončili na stupních vítězů: Šibravová Eliška (1. místo), Čermák Ondřej (2. místo), Hellmich Jonáš (3. místo), Půbalová Nela (3. místo), Tuž Jiří (3. místo). Dalších sedm závodníků se umístilo do 6. místa: Šírová Anička (5), Ježková Matilda (6), Tužová Bára (6), Vancová Kateřina (5), Pillerová Štěpánka (6), Kysilka Tomáš (5) a Čermáková Sára (5).

V nedělním „domácím“ závodě, který úspěšně pořádal náš oddíl jsme potvrdili, že sobotní výsledky nebyla náhoda! Jirka Tuž obsadil - 1. místo, Eliška Šibravová a Jonáš Hellmich - 2. místo a Anička Šírová – 3. místo. Ani další borci nezklamali a ukázali, že jsou na dobré cestě.

A jak si vedeme v poháru? NA VÝTEČNOU!!! Šest závodníků máme v průběžném pořadí na stupních vítězů a v oddílech držíme s velkým náskokem 3. místo těsně za druhým Jabloncem! Všem závodníkům přeji do zbytku sezóny konečně pořádnou zimu a starším žákům úspěšné nadcházející mistrovství republiky!