Český pohár Mísečky

Starší žáci se v termínu 1. a 2.2. zúčastnili Českého poháru žáku na Horních Mísečkách, kam byly závody přeloženy z Vysokého. Za ideálních sněhových podmínek ale v mlze jsme nezklamali už tím, že jsme představili druhý nejpočetnější team. Po individuálním závodě, kde se naši závodníci umístili od 10. místa výše se jel skicross. Trošku lehčí trať byla přesto zajímavá a naše výsledky se ještě zlepšily. Jestli si správně pamatuji, tak Kačka Vancová 10, Štěpánka 12, Kysilka 10, Teclík 7, Havlik 9. Dále bodovali ještě Sára 25 a Bebič 17. Není tam sice medaile, ale to chystáme Mistrovství na Zadov. Rád bych poděkoval všem za vzornou reprezentaci a od pondělí začíná další fáze přípravy na Zadov. Bude se jednat o "klasický blok" s příštím pondělním tréninkem skate. Přeju všem závoďákům, aby se udrželi zdraví a mohli tak prodat dosavadní poctivou práci v přípravě. Arnošt