VÝPOMOC RODIČŮ PŘI ZÁVODECH

13.09.2016 14:09

V podzimních měsících pořádá náš oddíl dva závody. 23.9. a 24.9. MČR v běhu na kolečkových lyžích ve Vesci a 8.10. tradiční přespolní běh, také ve Vesci. Oba závody můžeme uspořádat pouze za výrazné pomoci Vás rodičů. Za tuto pomoc Vám předem děkujeme.

INFORMACE

MČR na kolečkový lyžích: Výpomoc budeme potřebovat v pátek 23.9. od 15:00 (15:30) a v sobotu od 8:00. Počítáme s výpomocí hlavně rodičů od dorosteneckých družstev. V případě, že můžete přijít pomoc vyplňte přihlášku, kterou najdete na: www.tjdukla.cz/news/vypomoc-rodicu-pri-zavodech/

Přespolní běh: Výpomoc budeme potřebovat v pátek 7.10. při stavbě trati (bude prováděno tradičně v rámci tréninku všech družstev ve Vesci) a v sobotu při závodě (pořadatelská služba, občerstvení, registrace, odebírání čísel, burza...). V případě, že můžete přijít pomoc, vyplňte přihlášku, kterou najdete na: www.tjdukla.cz/news/vypomoc-rodicu-pri-zavodech/