VT Vesec pod Kozákovem - hodnocení

06.09.2016 19:25
estu tam i zpět  jsme si dali tréninkově na kolech přes Javorník, Hodkovice, Frýdštejn, Malá Skála, Koberovy, Vesec pod Kozákovem. Náplň soustředění jsme využili, počasí přálo. Zázemí nám umožňovalo spoustu aktivit - běh a kolo v nádherné přírodě ( Měsíční údolí, Klokočské skály, Rotštejn - kde jsme shlédli divadlo, celodenní výlet na kolech (ujeli jsme 70 km) přes Kozákov 744, dále Lomnice nad Popelkou - skokanské můstky, Vrch Tábor 678 m.n.m.) s rozhlednou je dominantou nejbližšího okolí Lomnice nad Popelkou. Rozhledna poskytuje nádherné kruhové výhledy do širokého okolí. Spatříte odtud nejen celý Český ráj, ale i Orlické, Lužické, Jizerské hory i téměř 100 km vzdálenou Prahu. Rovensko pod Troskami, kolem Boreckých skal, Kvítkovice, Sekerkovy Loučky, Rodštejn a do Vesce pod Kozákovem. Závoďáci si vyzkoušeli orienťák v okolí měsíčního údolí, turistiku, hry zapamatovanou, míčové hry, tenis, plavání.
Na závěr děkujeme všem rodičům, kteří nám pomohli při cestě na kolech tam i zpět.