Soustředění Končiny hotel Stráž

31.10.2021 12:22

Zdravím všechny a rád bych napsal pár slov k soustředění v hotelu Stráž. Především děkuji všem trenérům za profi práci ve všech družstvech a Danovi za přípravu soustředění. Průběh soustředění byl příkladem rozmanitosti podmínek na daném místě ve stejný čas. Prostě jeden rok sněží a jeden svítí sluníčko. Letos nám to fakt vyšlo a doufám, že si krásu hor všichni užili. Já osobně mám opravdu zážitek z místa Krkonoš, kde jsem ještě nebyl a kde jsou výborné podmínky pro trénink jak běžecký, tak na kolečkových lyžích. Ale nejdůležitější je přístup závoďáků k tréninku a pokrok v technice jízdy na kolečkových lyžích. Věřím, že jsme položili základ k úspěšné sezóně a doufám v její klidný průběh bez omezení.

Ukázalo se ale také něco, co si musíme ujasnit pro zimí akce. Uvědomme si všichni, v jaké době žijeme. Pokud vydáme podmínky účasti na společné akci, kde může být v zimě třeba 80 lidí, je třeba tyto podmínky striktně splnit a ne hledat cesty, jak přemluvit trenéry k uznání vlastních řešení. Pokud někdo má problém s očkováním, musí prostě splnit to, co budeme považovat za nutné s ohledem na vývoj epidemie.

Arnošt