SOUSTŘEDĚNÍ BRANŽEŽ 2014

13.08.2014 15:54

Nazdar borci.

Je mi jasné, že prázdniny jsou lákavé. Zima se ale blíží a mám za to, že máme společný cíl předvést, že jsme pokročili o rok dále. Proto počínaje soustředěním na Branžeži beru přípravu (především pro některé) již jako "neodložitelnou". Opravdu poctivou přípravu zatím předvedli Terka, Martin, Sára, Petr, Ondra a Mája. Ostatní to zatím pojali spíše jako "zájmově uměleckou činnost". 

Soustředění na Branžeži bude mít za cíl trošku srovnat všechny do jedné lajny z hlediska vytrvalosti a techniky jízdy na kolečkových lyžích. K tomu bude sloužit jako prostředek běh (Terka koloběžka), kolo (Terka koloběžka), KL a snad i kajak. Doplníme vše samozřejmě plaváním, posilováním a hrami. 

Na soustředění si vemte vše jako tradičně. Na kolečkové lyže hole helmu, brýle, boty, lyže a tričko s reflexní barvou (například z jabloneckého kempu). Kdo ještě nemá lyže, tak vezme hole s vyměněnými bodci na asfalt a boty.

Předpokládám, že si vezmete také karymatku a spacák na případný výlet do přírody s přespáním.

Odjezd na kole v každém počasí z Vesce z velkého parkoviště v 9:00 v sobotu 16.8.