první dojmy z ČP Jablonec n. N.

05.03.2017 19:49

Těžko dělat rychlé hodnocení v den, kdy se podařilo završit úspěšnou sezónu 2016/17 družstva starších žáků. Proto se spíše zaměřím na moje dojmy z fungování držstva jako celku. K celkovému fungování patří nejen trenéři a závodníci, ale také rodiče. A právě v tomto směru bych chtěl poděkovat za společný "tah na branku" nejen v Jablonci, ale v průběhu celé sezóny. A co se týká posledního weekendu v Jablonci, tak tady jsem měl trošku jinou pozici než v Novém Městě. Podařilo se dát dohromady servisní team, tak jsem si to mohl užít i na trati. Petr Rieger a Vašek Korunka vnesli do naší jinak amatérské buňky profesionálního ducha a za to jim děkuju. K fungování servisu přispěli velkou měrou také Jarda Ježek a Honza Hellmich, tak doufám, že nám podobná spolupráce vydrží pro příští rok. Arnošt