Platby a vyzvednutí kolců

01.07.2014 17:05

Dan - Kolečkové lyže a vázání již dorazily a k vyzvednutí jsou na prodejně Nyč sport v Liberci ( na Milady Horákové ). Montáž vázání je poněkud komplikovanější než jsem předpokládal, protože šrouby u vázání mají široký závit a nejdou šroubovat do standardních vyvrtaných děr. Protože kluci na prodejně mají zařízení na montáž včetně závitníků, dohodl jsem se, že je namontují za symbolickou cenu 100,- Kč, kterou zaplatíte při převzetí na prodejně. Kolce budou připraveny od pondělí 8.7. k vyzvednutí. Platbu za kolečkové lyže + vázání ve výši 2675,-Kč pošlete co nejdříve na účet Dukly pod svým variabilním symbolem, potřebujeme proplatit fakturu. Ještě připomínám, využijte návštěvu Nyč sportu a nechte namontovat na hole ( skate) bodce na sfalt, mají je skladem a namontují to na počkání.