Organizace víkendových závodů 26.9.-28.9.2014

23.09.2014 09:25

Roman – Následující víkend (pá 26.9. - ne 28.9.) pořádáme tři významné závody. Začínáme v pátek 26.9., kdy spolu se Svazem Lyžařů ČR pořádáme v centru Liberce závod na kolečkových lyžích a in-line bruslích SKI STREET LIBEREC 2014 za účasti reprezentantů ČR v běžeckém lyžování. Na tento závod pak navazuje v sobotu v areálu Vesec republikový šampionát na kolečkových lyžích.

V neděli se pak taktéž v areálu Vesec uskuteční závod v přespolním běhu, který je součástí Salomon cross cupu 2014 – Poháru KSL Libereckého kraje v přespolních bězích. V tomto závodě počítáme s účastí kolem 350 startujících, převážně v dětských kategoriích.

Tyto závody jsme samozřejmě schopni zorganizovat jen za významné pomoci Vás rodičů. Na sobotní dopolední závod by jsme potřebovali výpomoc cca 10 rodičů a to v čase od 7:30 do 12:00. Nedělní závod začneme připravovat již v sobotu od 16:00 ve Vesci a pokračovat budeme v neděli od 7:30. Na nedělní závod pak (a sobotní přípravu) prosíme o co největší počet rodičů na výpomoc. V případě, že můžete o víkendu pomoci, vyplňte přihlášku v levém sloupci na této straně. Předem všem děkujeme za pomoc.