Mladší a starší žáci - soustředění v NMNM

26.09.2017 07:25

Nutně potřebujeme rozhodnout některé věci ohledně nastávající zimní sezóny 2017-18. Především potřebujeme znát Váš názor na možné uspořádání soustředění v termínu jarních prázdnin 26.2. až 4.3.2018 v Novém Městě na Moravě. Jedná se o to, že v termínu 2. až 4.3.2018 budou starší žáci a také mladší žáci na ČP a HNT v Novém Městě na Moravě. Pro starší žáky je to poslední ČP a pro mladší žáky je to vrchol sezóny a účast na těchto závodech prezentuje Vaši i naši práci na celostátní úrovni. Rádi bychom navázali na předchozí úspěšné sezóny. Vzhledem k tomu, že účast na těchto závodech bereme pro mladší a starší žáky jako zásadní, navrhujeme využít návaznost závodů na prázdniny k tomu, abychom tradiční jarní soustředění uspořádali právě v tomto termínu. Z pohledu trenéra se toto řešení jeví jako ideální a doufáme, že i Vám rodičům bude vyhovovat. Z hlediska cenového předpokládáme náklady v mezích cca 3.000,-Kč. Myslíme, že nová lokalita může být pro soustředění zajímavá a navazující závody dávají tomuto řešení smysl.