Letní soustředění Vesec pod Kozákovem

12.09.2016 19:46
Dnes 28. 8. 2016 jsme se vrátili z letního soustředění Vesec pod Kozákovem. Cestu tam i zpět  jsme si dali tréninkově na kolech přes Hodkovice, Frýdštejn, Malá Skála, Koberovy, Vesec pod Kozákovem. Náplň soustředění jsme využili, počasí přálo. Zázemí nám umožňovalo spoustu aktivit - běh a kolo v nádherné přírodě ( Měsíční údolí, Klokočské skály, Rotštejn - kde jsme shlédli divadlo, celodenní výlet na kolech (ujeli jsme 51 km) přes Kozákov 744, dále Lomnice nad Popelkou (skokanské můstky + cukrárna na náměstí, Rovensko pod Troskami (výborná knedlíčková polévka), kolem Boreckých skal, Kvítkovice, Sekerkovy Loučky, Rodštejn a do Vesce pod Kozákovem. Závoďáci si vyzkoušeli orienťák v okolí měsíčního údolí, turistiku, hry zapamatovanou, míčové hry, tenis, plavání.
Na závěr děkujeme všem rodičům, kteří nám pomohli při cestě na kolech tam i zpět.