SOUSTŘEDĚNÍ MÁCHOVO JEZERO

26.06.2018 09:04

Datum: 30.6. - 8.7.2018 

Místo: Penzion Nový mlýn - Staré Splavy (adresa: Pod Borným 247, Doksy)

Odjezd: 30.6. (začínáme obědem), sraz 8:30 Parkoviště pod Ještědem (parkoviště - odjezd) - odjezd na horských kolech. 

VŠICHNI BUDOU MÍT NA CESTU MOBIL U SEBE NA KOLE! - začátek obědem

Odvoz zavazadel není zajištěn - prosíme o domluvu rodičů.

 

Příjezd: 8.7. (končíme snídaní), místo a čas upřesníme, návrat na kolech

Odvoz zavazadel není zajištěn - prosíme o domluvu rodičů

 

Co sebou:

horské kolo (náhradní duše, lepení, pumpička), přilba, zámek na kolo, brýle, KL-skate, klasika (st. dorost, junioři), hole, náhradní bodce, posilovací gumy, švihadlo, karimatka, sportester, reflexní vesta nebo tričko, bidon /iontové nápoje/, energetické tyčinky, minerálky - možnost nakoupit na místě, opalovací krém, plavky, repelent, oblečení na sport (dvoje boty na běhání), ručník, peníze na vstup do aqua parku (do 15 let 120,-/dospělí 180,-), ...DOBROU NÁLADU !!

Dokumenty: OP, karta pojištěnce (stačí kopie)

Kdo bere léky nahlásí trenérům!

 

Mapa trasy přesunu na kole: 

mapy.cz/s/2Lw5i