Jarní soustředění pension Sykovec

21.02.2018 20:54
 1. Dušková Kateřina

ano

 1. Habán Oliver

ano

 1. Jungwirth František

ano

 1. Kazda Filip

ano

 1. Novotný Václav

ano

 1. Pokorná Ema

ano

 1. Šírová Anna

ano

 1. Velecký Kryštof

ano

 1. Curran Anežka

ano

 1. Endrych Matěj

ano

 1. Flemr Nicolas

ano

 1. Hyxa Jan

ano

 1. Jaksch Kryštof

ano

 1. Mečíř Vojtěch

ano

 1. Pávek Lukáš

ano

 1. Pavlík Lukáš

ano

 1. Pučelík Štěpán

ano

 1. Savický Martin

ano

 1. Vyhnisová Viktorie

ano

 

 

Seznam přihlášených závoďáků.

Jarní soustředění od 26. 2. - 4. 3. 2018 (pondělí až neděle). Ubytování penzion Sykovec, Tři Studně 38.  Cena: plná penze na den a noc 550,00 Kč

Odjezd: z Liberce autobusem od Dukly, Odjezd autobusem může být během celého pondělka. Autobus Dukly Liberec pojede pro sportovce z olympiády. To znamená, buďte připraveni k odjezdu od brzkých hodin až po večer. Průběžně vás budeme informovat.

Odjezd v neděli po závodě zpět do Liberce auty rodičů. 

Věci s sebou na soustředění zůstávají stejné jako při soustředění na Horních Mísečkách. S sebou lyže jak závodní, tak i tréninkové na klasiku i bruslení. Kartičku pojišťovny, kapesné. Sportovní sluneční brýle, které vám šetří oči.  Mobilní telefon ano, ale s určitým řádem. Jedno balení minerálek (Mattoni, Magnezia + tyčky).