Informace k letnímu soustředění Vesec 39, 511 01 Turnov

09.08.2017 15:06

Rekreační zařízení Vesec nabízí ubytování ve stejnojmenné vesničce, která leží zhruba 10km od města Turnov, v regionu Český ráj. Nachází se v blízkosti lesa u Měsíčního údolí na jižním úpatí hory Kozákov.

Termín: tréninková skupina předžáci 20. 8. - 27. 8. 2017 (od neděle do neděle).

Ubytování: v chatkách

Strava: plná penze + odpolední svačina + druhá večeře, pitný režim. Prosím, nedávejte s sebou dětem příliš mnoho sladkostí, s mírou, žádné slané lupínky a podobné věci, díky!

Odjezd : neděle 20. 8. 2017 v 9hod  parkoviště Lyžařský areál Vesec, ulice k Sportovnímu Areálu, Liberec. Odtud odjíždíme na kole do rekreačního areálu Vesec u Turnova. 

Návrat: příjezd na kolech: neděle 28. 8. 2016 parkoviště Lyžařský areál Vesec, ulice k Sportovnímu Areálu, Liberec. Čas bude upřesněn.

Ostatní: kopii kartičky pojištění  svého dítěte. Čelovku, plavky, kšiltovku, repelent, větrovku – šusťákovou bundu, oblečení na kolo a běh, spodní prádlo, ponožky, mikinu, sportovní bundu atd. Sportovní obuv na běhání dvakrát, sandále, baťůžek, pláštěnku, krém na opalování, sluneční brýle, hygienické potřeby – kartáček, pastu, ručník. Karimatku + spacák (jednu noc budeme spát venku), čelenku, kulicha, teplé ponožky

Horské kolo (řádně seřízené), cyklistická přilba, cyklistické rukavice, cyklistická láhev, náhradní duši.

Léky: pokud někdo trvale užívá léky, napište jaké léky a dávkování, pokud má někdo na něco alergii prosím také napsat.

Kapesné: dětem dejte peníze dle vlastního uvážení. Celodenní výlet na kolech (zastávka v cukrárně atd.)

Náplň: běh, orientační běh, jízda na horském kole, turistika, koupání, hry v lese a spousta dalších aktivit.

Důležité: nedávejte dětem tablety, mobilní telefony. Kontakty na vás rodiče máme.