Hodnocení tréninkové skupiny mladší žáci 2016/2017

12.04.2017 13:33

Hodnocení tréninkové skupiny mladší žáci 2016/2017

Střelečková Martina, r. 2005 – Martino, udělala jsi velký skok dopředu, jak výkonnostní, tak i především v technice běhu na lyžích. Pravidelný trénink (v tvém případě) přináší stále se rostoucí výkonnost a zlepšování se ve všech směrech. Jsi přebornicí LK ve štafetách a 4. místo v jednotlivcích LK. Vyjela jsi 1. výkonnostní třídu na závodech finále Hledáme nové talenty Jablonec nad Nisou. V poháru LBc přespoláky 18. místo. V celkovém pořadí pohár LBc zima10 místo. Držíme ti palce v tréninkové skupině starších žáků.

Štencl Ondřej, r. 2005 – Ondřeji, udělal jsi krok do předu výkonnostně. Tréninkově jsme byli domluveni se začleněním plaveckých tréninků, během sezony. Atletický běh ti jde velice dobře. Při klasickém běhu na lyžích se malinko více předkláníš dopředu. V poháru LBc přespoláky 6. místo. Vyjel jsi 3. výkonnostní třídu na závodech finále Hledáme nové talenty Jablonec nad Nisou. V celkovém pořadí pohár LBc zima 6 místo. Udržuješ si vyrovnanou výkonnost jak na přespolácích, tak i v zimě na lyžích. Držíme ti palce v tréninkové skupině starších žáků.

Hruban Tomáš, r. 2005 – Tomáši, udělal jsi krok dopředu jak po technické stránce, tak i výkonnostní. Atletický běh ti jde dobře. Mrzí nás slabá účast na přespolácích (pouze dvě účasti) a v zimní části 3 účasti na pohárových závodech – to je málo. Při klasickém běhu na lyžích se malinko více předkláníš dopředu. Vyjel jsi 3. výkonnostní třídu na závodech finále Hledáme nové talenty Jablonec nad Nisou. Udržuješ si stálou výkonnost jak na přespolácích, tak i v zimě na lyžích, ale mohl jsi být o krůček výše (nízká účast na závodech a soustředěních). Zima je krátká a musí se využít co nejvíce – jak na sněhu, tak i na závodech. Držíme ti palce v tréninkové skupině starších žáků.

Hellmich Jonáš, r. 2005 – Jonáši, udělal jsi poctivý krok ve výkonnosti, tak i především v technice běhu na lyžích. Obdivujeme tvojí tréninkovou píli. Domlouvali jsme se, že trénink obohatíš plaváním, které ti jde také velice pěkně. Na lyžích jsi překvapil jak rychlostí, tak svými silovými schopnostmi. Při atletickém běhu a běhu na lyžích vykazuješ vysokou a vyrovnanou výkonnost. V poháru přespolních běhů 2. místo a v zimním poháru LBc 1. místo. Vyjel jsi 1. výkonnostní třídu na závodech finále Hledáme nové talenty Jablonec nad Nisou s vynikajícím výsledkem (obratnostní závod 2. místo a 1. místo na 2. km klasicky). Jsi přeborníkem LK ve štafetách a v jednotlivcích. Držíme ti palce a ať se ti daří u „starších žáků“.

Šurík Jakub, r. 2005 – Kubíku, jen tak dál. Během letošní sezóny jsi udělal velký krok vpřed. Techniku v běhu na lyžích ovládáš hezky. Na tréninky chodíš poctivě a práce s tebou je výborná. Při atletickém běhu a běhu na lyžích vykazuješ vysokou a vyrovnanou výkonnost. V poháru přespolních běhů 9. místo a v zimním poháru LBc 4. místo. Vyjel jsi 2. výkonnostní třídu na závodech finále Hledáme nové talenty Jablonec nad Nisou. Jsi přeborníkem LK ve štafetách a 3. místo v jednotlivcích LK. Držíme ti palce a ať se ti daří u „starších žáků“.

Valoušek Matěj, r. 2005 - Matěji, jen tak dál. Během letošní sezóny jsi udělal velký krok vpřed. Techniku v běhu na lyžích ovládáš hezky. Na tréninky chodíš poctivě a práce s tebou je parádní. Dáváš pozor a víš, co chceš. Při atletickém běhu a běhu na lyžích vykazuješ vyrovnanou výkonnost. V poháru přespolních běhů 24. místo a v zimním poháru LBc 21. místo. Vyjel jsi 3. výkonnostní třídu na závodech finále Hledáme nové talenty Jablonec nad Nisou. V krajském přeboru 7. místo v jednotlivcích LK. Držíme ti palce a ať se ti daří u „starších žáků“.

Kalinová  Tereza, r. 2005 Terko, udělala jsi velký skok do předu, jak výkonnostní, tak i  především v technice běhu na lyžích. Pravidelný trénink přináší stále se rostoucí výkonnost a zlepšování se ve všech směrech. V krajském přeboru 6. místo v jednotlivcích LK. V obratnostním závodě 65. místo na závodech finále Hledáme nové talenty Jablonec nad Nisou. V poháru LBc přespoláky 27. místo. V celkovém pořadí pohár LBc zima 28. místo (pouze jsi byla na dvou závodech, to je málo. Víme, že jsi byla často nemocná, tak tu ztrátu doženeš svou pílí. Držíme ti palce v tréninkové skupině starších žáků.

Hes Kryštof, r. 2005 Kryštofe, jen tak dál. Během letošní sezóny jsi udělal velký krok vpřed. Techniku v běhu na lyžích ovládáš hezky, ale všichni víme, že jsi před rokem přesedlal ze sjezdovek na běžecké lyžování. Tvoje pozice byla těžká a začínal jsi od začátku. Tuto situaci jsi zvládl skvěle, a mohl jsi se začlenit do tréninkové skupiny mladších žáků. Na tréninky chodíš poctivě a práce s tebou je zajímavá. Občas uděláš nějakou „ klukovinu“, ale to k tomu patří. Při atletickém běhu a běhu na lyžích vykazuješ vyrovnanou výkonnost. V poháru přespolních běhů 14. místo a v zimním poháru LBc 21. místo. Účast na závodech finále Hledáme nové talenty Jablonec nad Nisou. Držíme ti palce a ať se ti daří u „starších žáků“.

Brož Adam, r. 2006 Adame, jen tak dál. Během letošní sezóny jsi udělal velký krok vpřed. Techniku v běhu na lyžích ovládáš hezky. Na tréninky chodíš poctivě a práce s tebou je výborná. Při atletickém běhu a běhu na lyžích vykazuješ vyrovnanou výkonnost. V poháru přespolních běhů 6. místo a v zimním poháru LBc 21. místo. Je vidět že běhání po suchu ti jde zatím o něco lépe.

Dušková Kateřina, r. 2006 Katko, udělala jsi velký poctivý krok ve výkonnosti, tak i především v technice běhu na lyžích. Obdivujeme tvojí tréninkovou píli. Domlouvali jsme se, že trénink obohatíš horským kolem, které ti jde také velice pěkně. Na lyžích jsi překvapila jak rychlostí, tak i bojovností. Při atletickém běhu a běhu na lyžích vykazuješ vysokou a vyrovnanou výkonnost. V poháru přespolních běhů 1. místo a v zimním poháru LBc 2. místo. Vyjela jsi 1. výkonnostní třídu na závodech finále Hledáme nové talenty Jablonec nad Nisou s vynikajícím výsledkem (obratnostní závod 5. místo a 5. místo na 2. km klasicky). Jsi přebornicí LK v jednotlivcích. Držíme ti palce v nové sezóně v kategorii mladších žáků.

Habán Oliver, r. 2006 Olivere, během sezony jsi se hodně zlepšil. Techniku v běhu na lyžích ovládáš hezky. Běhání po suchu ti jde velice pěkně. Na tréninky chodíš poctivě a práce s tebou je fajn. V poháru přespolních běhů 3. místo a v zimním poháru LBc 26. místo, které bylo ovlivněno ze zdravotních důvodů (často jsi byl nemocen) – to se stává a nic si z toho nedělej. 

Havlas Jakub, r. 2006 Jakube, domluvili jsme se, že přes zimu budeš chodit na tréninky s předžáky, aby jsi se dostal do tempa. Na trénincích jsem tě pozoroval, a bylo vidět, že de snažíš a děláš pokroky (vše jsi zvládnul). Po zimní sezoně budeš trénovat s náma jak přes léto, tak i přes zimu.

Jungwirth František, r. 2006 Fando, během sezony jsi se hodně zlepšil. Techniku v běhu na lyžích ovládáš hezky. Na tréninky chodíš poctivě a práce s tebou je fajn. V poháru přespolních běhů 8. místo a v zimním poháru LBc 5. místo. Výsledky v poháru jak v přespolácích tak i v zimním období jsou vyrovnané. V přeboru LB jsi se umístil na 7. místě.

Kavalírová Tereza, r. 2006 Terezko, udělala jsi velký skok do předu, jak výkonnostní, tak i  především v technice běhu na lyžích. Pravidelný trénink přináší stále se rostoucí výkonnost a zlepšování se ve všech směrech. V poháru LBc přespoláky 20. Místo a v zimním poháru LBc 22. místo. Víme, že jsi byla často nemocná, tak tu ztrátu doženeš svou pílí. Držíme ti palce v nové sezóně v kategorii mladších žáků.

Kazda Filip, r. 2006 Filipe, jen tak dál. Během letošní sezóny jsi udělal velký krok vpřed. Techniku v běhu na lyžích ovládáš hezky, ale všichni víme, že jsi s lyžováním začínal nedávno. Tvoje pozice byla těžká a začínal jsi od začátku. Tuto situaci jsi zvládl skvěle a začlenil jsi se do tréninkové skupiny mladších žáků. Na tréninky chodíš poctivě a trénink během roku jsi nevynechal. Při atletickém běhu a běhu na lyžích vykazuješ vyrovnanou výkonnost. V poháru přespolních běhů 26. místo a v zimním poháru LBc  21 . místo. Účast na závodech finále Hledáme nové talenty Jablonec nad Nisou 49. místo 2. km klasicky. Na krajském přeboru LK 17. Místo. Držíme ti palce.

Kosáková Markéta, r. 2006 Markéto, udělala jsi pěkný skok do předu, jak výkonnostní, tak i  především v technice běhu na lyžích. Pravidelný trénink přináší stále se rostoucí výkonnost a zlepšování se. V poháru LBc přespoláky 7. místo. V celkovém pořadí pohár LBc zima 12. místo. Víme, že jsi byla často nemocná, tak tu ztrátu doženeš svou pílí. Držíme ti palce v nové sezóně v kategorii mladších žáků.

Novotný Václav, r. 2006 Vašku, jen tak dál. Během letošní sezóny jsi udělal velký krok vpřed. Techniku v běhu na lyžích ovládáš hezky. Na tréninky chodíš pravidelně. Při atletickém běhu a běhu na lyžích vykazuješ vyrovnanou výkonnost. V poháru přespolních běhů 7. místo a v zimním poháru LBc  12. místo. Účast na závodech finále Hledáme nové talenty Jablonec nad Nisou 24. místo v obratnostním závodě a 52. místo 2 km klasicky.

Pokorná Ema, r. 2006 Emo, udělala jsi velký poctivý krok ve výkonnosti, tak i především v technice běhu na lyžích. Obdivujeme tvojí tréninkovou píli a docházku. Na lyžích jsi překvapila jak rychlostí, tak i bojovností. Při atletickém běhu a běhu na lyžích vykazuješ vyrovnanou výkonnost. V poháru přespolních běhů 10. místo a v zimním poháru LBc 20. místo. Vyjela jsi 3. výkonnostní třídu na závodech finále Hledáme nové talenty Jablonec nad Nisou s výsledkem (obratnostní závod 22. místo a 37. místo na 2. km klasicky). V přeboru jednotlivcích LK 7. místo. Držíme ti palce v nové sezóně v kategorii mladších žáků.

Šírová Anna, r. 2006 Aničko, udělala jsi velký skok do předu, jak výkonnostní, tak i  především v technice běhu na lyžích. Pravidelný trénink (v tvém případě) přináší stále se rostoucí výkonnost a zlepšování se ve všech směrech. Jsi přebornicí LK ve štafetách a 2. místo v jednotlivcích LK. Vyjela jsi 2. výkonnostní třídu na závodech finále Hledáme nové talenty Jablonec nad Nisou s výsledkem (obratnostní závod 15. místo a 9. místo na 2. km klasicky).  V poháru LBc přespoláky 6. místo. V celkovém pořadí pohár LBc zima 4. místo. Držíme ti palce v nové sezóně v kategorii mladších žáků.

Velecký Kryštof, r. 2006 Kryštofe, jen tak dál. Během letošní sezóny jsi udělal velký krok vpřed. Techniku v běhu na lyžích ovládáš hezky. Na tréninky chodíš pravidelně. Při atletickém běhu a běhu na lyžích vykazuješ vyrovnanou výkonnost. V poháru přespolních běhů 11. místo a v zimním poháru LBc  10. místo. Účast na závodech finále Hledáme nové talenty Jablonec nad Nisou 20. místo v obratnostním závodě a 33. místo 2 km klasicky. Na krajském přeboru LK 13. místo. Držíme ti palce.

 

 

Hodnocení sezony 2016/2017

Ve skupině mladších žáků jsme měli 21 závoďáků. Z toho sedum žákyň a 14 žáků. Tréninková skupina celkově splnila tréninkový plán, to znamená slušná účast na trénincích, na pohárových závodech jak na podzimních přespolácích, tak i v zimním období. U všech mladších žáků jsme zaznamenali jak nárůst ve výkonnosti, tak i v technickém provedení při atletickém běhu, jízdě na kole, in-line bruslích a v běhu na lyžích.

 Hodnotné sportovní výsledky dosáhli tito závodníci:

Martina, Střelečková r. 2005 – Jsi přebornicí LK a vyjela jsi 1. výkonnostní třídu na závodech finále Hledáme nové talenty v Jablonci nad Nisou.

Jonáš Hellmich r. 2005 –V poháru přespolních běhů 2. místo a v zimním poháru LBc 1. místo. Vyjel jsi 1. výkonnostní třídu na závodech finále Hledáme nové talenty Jablonec nad Nisou s vynikajícím výsledkem (obratnostní závod 2. místo a 1. místo na 2. km klasicky). Jsi přeborníkem LK ve štafetách a v jednotlivcích.

Jakub Šurík, r. 2005 – Vyjel jsi 2. výkonnostní třídu na závodech finále Hledáme nové talenty Jablonec nad Nisou. Jsi přeborníkem LK ve štafetách a 3. místo v jednotlivcích v přeboru LK.

Kateřina Dušková r. 2006 V poháru přespolních běhů 1. místo a v zimním poháru LBc 2. místo. Vyjela jsi 1. výkonnostní třídu na závodech finále Hledáme nové talenty Jablonec nad Nisou. Jsi přebornicí LK v jednotlivcích.

Oliver Habán, r. 2006 V poháru přespolních běhů jsi obsadil 3. místo.

Anna Šírová r. 2006 Jsi přebornicí LK ve štafetách a 2. místo v jednotlivcích v přeboru LK. Vyjela jsi si 2. výkonnostní třídu na závodech finále Hledáme nové talenty Jablonec nad Nisou.

 

Přejeme závoďákům hodně zdravý a pohybu v nové sezoně 2017/2018