Hodnocení sobotního závodu a nominace na ČP

25.01.2015 19:44

Sobotní pohárový závod v Josefáči byl generálkou před prvním vrcholem sezóny – ČP v Rýmařově.

Krátké hodnocení. Štěpánka ukázala třetím místem a ztrátou 10 s na první místo svůj potenciál rovnat se s nejlepšími! Eli ne úplně zdravotně fit bojovala (a to se cení) a odměnou bylo třetí místo. Do ČP má jediný úkol – dát se do pořádku. Jirka podal svůj nejlepší výkon, který jsem u něj viděl. Škoda, že čtvrté místo bylo anulováno (prvních 9 závodníků projelo pouze 4 kola). Nechci hodnotit čí to byla chyba (nebyl jsem na místě, kde závodníci projížděli do dalšího kola), ale stejný problém se u tohoto závodu opakuje pravidelně třetím rokem! Marťas odevzdal na trati to, na co má natrénováno. Honza tentokrát na trati nenechal srdíčko! Honzo máš na víc! Kuba si vyzkoušel jaké je to stát na stupních vítězů a určitě ho to motivuje do další práce. Vojta – (první pohárový závod skate) ukázal bojovnost a s těžkou tratí se popasoval jak se na správného dukláka sluší! Hauzny si po dlouhé nemoci vyzkoušel závod a bojoval.

 

Na závody ČP Rýmařov jsou nominováni:

Pillerová, Šibravová, Čalounová, Zeman, Novák, Schejbal, Ptáček a Škréta

Informace pro účastníky na vzkazech.

 

Bára a Hauzny po dlouhodobé absenci (z důvodu nemoci) se v klidu připraví na hlavní vrchol sezóny – MR ve Vrchlabí.