HODNOCENÍ PODZIMNÍ ČÁSTI SEZÓNY

14.10.2016 21:07

Tak konečně. Už jsem si vyjasnil hodnocení a můžu Vám napsat svoje postřehy z dosavadní přípravy. Beru Vás jako super partu holek a bandu príma gaunerů.  Berte to jako malý rodičák. Dosavadní příprava proběhla podle plánu ale se zdravotními komplikacemi u Šimona, Káji a Alenky. Roháče byly super a jsou základem pro celou sezónu. Také Měsiční údolí a noc na Kozákově s Vaší partou byly tím, co mi pomůžou překonat každoroční nepříjemná překvapení jako je letos "Onďa" (jde prý do Jablonce?!). Ale to se Vás netýká. Vám se pokusím předat svoje nejlepší zkušenosti z lyžování.  

 

Prokešová Tereza, r. 2003 - Jako vítězka MČR a teď i poháru KSL je leadr teamu. Je pro mě také jednou z trenérských motivací. Gratuluji k vítězství a jedeme dál. A co je třeba zlepšovat? Techniku skate a ruce.

 

Syřiště Ondřej, r. 2003 - "Sýřa" je členem teamu, který nezkazí žádnou legraci a nejen to. Vidím velké zlepšení. Přístup k tréninku se oproti loňsku určitě zlepšil, protože já si nemohu stěžovat. A na lyžích se ukáže, co jsme dělali v létě.

 

Janalík Dan, r.2003 - Dobrý začátek. Na kolečkáčích jsi překvapil. Je vidět, že s lyžemi a rovnováhou si rozumíš. Tak uvidíme v zimě při klasice. S výsledky na přespolácích jsem spokojen. Viděl jsem bojovnost. 

 

Půbalová Nela, r.2004 - Tři medajle z olympiády mládeže mě zavazují. Pozor ale, je pořád dost času. Druhé místo v poháru považuji pro tebe pouze za jeden z postupných úspěchů. Letos se poprvé pojede o medajle na MČR. Budeme na tom pracovat, ale to pořád by pro tebe ještě neměl být ten opravdový cíl. 

 

Dvorská Karolína, r. 2004 - V Tanvaldu ukázala, že je bojovnice a dokáže se vyrovnat komukoliv. Brzy doženeš zdravotní zásek, trošku před zimou zapracujeme na rukách a já už se těším na tvojí klasiku.

 

Ježková Matilda, r. 2004 - Tobě samozřejmě gratuluji ke třetímu místu v poháru. Mám radost, že jseš součástí teamu, který se pokusím udržet pohromadě. "Potáhnete" se v teamu navzájem. Řekl bych, že máš nejlépe propracovanou techniku atletického běhu a vím, že tvoje technika běhu na lyžích je také téměř dokonalá. Na čem je třeba pracovat? Jen je třeba trpělivosti a ujasnit si cíl. Tréninková píle ti neschází. Doufám, že máš s teamem před sebou dlouhou cestu a nic se nesmí uspěchat.

 

Kostková Alena, r.2004 - Smolný podzim nic neznamená. Přespolák v Harrachově ukázal, že na to máš i v této sezóně. Zdravotní "lyžařskou dovolenou" do zimy doženeme. Alenka má předpoklad být super lyžařkou, což už minulou sezónu předvedla. Já na tom budu pracovat dál.  

 

Brunclíková Monika, r. 2004 - Já jsem snad ani nečekal, že tak zapadneš mezi ty naše Gertrůdy. A v něčem je dokážeš i překonat (a ony to vědí). Přespoláky zvládla na jedničku a přispěla k teamovému úspěchu. Zřejmě budeme mít dost práce s lyžemi. Ale já se toho nebojím, tak doufám, že ty také né.  

 

Pávek Matyáš, r. 2004 - Letos druhé místo v poháru (super). Ale na zimu máme také jiné důležité cíle. Jedním z nich je tvoje klasika. Výsledky jsou zatím příjemné, ale né nejdůležitější. Musíme vybudovat technický základ, na kterém je třeba dále stavět. Ty na to máš a doufám, že máme společné cíle.  

 

Vohlídal Šimon, r.2004 - Šimon přestal po zranění kulhat a do zimy dožene zameškaný trénink. Uvidíš, že to půjde. Jsem rád, že už přespoláky ukázaly, že jseš zase ve hře.

 

Tužil Petr, r.2004 - Nováček, ale nebál se přespoláků a obstál. Doufám, že vydržíž, i když kluci budou na lyžích ze začátku technicky lepší.

 

A na závěr. Jako team starších žáků jsme přispěli ke druhému místu Dukly v poháru KSL LK. Děkuji za reprezentaci klubu.

Arnošt