Hodnocení po 1. závodě Poháru KSL LK

10.01.2015 19:59

Eliška a Štěpa

Jen tak dál v nastolené cestě. I u vás je co zlepšovat, ale vaše pravidelná účast na trénincích a píle začíná dělat radost nejenom vám. Eli (kromě zapomínání věcí) zkusí ještě větší pozitivní myšlení a Štěpa se sem tam nebude na trénincích „schovávat za strom“.

Jirka

Poctivá práce se začíná projevovat (6. místo v kraji). Stal si se tahounem pánské části družstva, a to je dobře. A co je potřeba zlepšit? Vyměnit víkendové ležení na gauči za uskutečněné tréninky. To samé platí i pro zimní a další prázdniny. A věř, že tréninky na Mísečkách v době kdy není na Bedřichově sníh nejsou zbytečné. Prostě když se chceš posunout mezi nejlepší, je potřeba pro to udělat něco navíc!

Marťas

Co říct? Talent a vytrvalost máš dány do kolébky, ale bez tréninku to ve starších žácích už nejde! Tak na tom zkus zapracovat a uvidíš, že se vrátíš ve výsledcích zase postupně nahoru.

Markéta

To samé co u Marťase – bez tréninku to nejde.

Honza

Největší poctivec na tréninku, ale v závodě zatím neprodáš to na co opravdu máš! Do cíle přijedeš skoro nezadýchaný. Jednou zkus jet na krev. Bolí to, ale uvidíš, že ten pocit z dobře odjetého závodu stojí za to! A dnešek? Ponaučení, že výstroj je potřeba před závodem zkontrolovat.

PS: Hůlky mám pro tebe na Dukle připravené.

Vojta a Kuba

Začátky jsou těžké, ale vaše pracovitost určitě postupně přinese ovoce. Kubo pamatuj, že na závody je potřeba přinést vždy lyže, na kterých pojedeš závod, čisté!