Hodnocení MČR Harrachov

18.02.2018 20:03

Rád bych v průběhu sezóny po MČR trošku zhodnotil každého závoďáka.

Nela Půbalová: Má těžký rok s nemocemi, ale dokázala sobě a také nám, že na to má a tři medajle z Olympiády jsou úžasné. Teď se zase dát dohromady a můžeme zkusit Nové Město.

Kája Dvorská: Kájo, tvoje píle při tréninku si nezasloužila ránu v podobě nemoci. Přesto se ti podařilo prokázat bojovnost a čtvrté místo v kvalifikaci sprintu byl heroický výkon. Teď se musíš uzdravit a zkusíme se připravit na Nové Město.

Máťa Ježková: Sprint vynikající. Gratuluji. Zatím je sezóna úspěšná a doufám, že to ještě vylepšíme za 14 dní.

Alenka Kostková: U Alenky bohužel průběžně bojujeme s nemocemi. Pořád mám ale pocit, že to má smysl, protože chvíle tréninku a Alenka je schopná závodit s těmi nejlepšími.

Monika Brunclíková: Monča ukázala na Božím Daru a na předchozích závodech, že patří do teamu. Teď ale můžeme pokračovat, až budeš zdravá. Doufám, že pojedeš na soustředění do Nového Města na Moravě.

Terezka Kalinová: Podala v Harrachově dobrý výkon. Myslím, že na soustředění v Novém Městě na Moravě se připraví a úspěšně absolvuje poslední ČP.

Martina Střelečková: Překvapila nejen nás, ale myslím i sebe. Já jsem ale věřil, že se něco takového podaří. A podařilo. Jedeme dál.

Matyáš Pávek: Mates je prostě osobnost. Zatím vynikající představení. Vydrž ještě alespoň dva týdny. Mám představu, že poslední dějství v Movém Městě bude úspěšné.

Šimon Vohlídal: Šimon jezdí kvalitní závody a štafeta byla vyvrcholením snahy. Nové Město bude trošku nepředvídatelné. Musíš ale týden trénovat taky sám.

Jonáš Hellmich: Konečně se ukázalo, že na to máš. Ukázalo se, že trénink je nutné také koordinovat. Z únavy se nedá závodit ani dosáhnout úspěchu. Trošku odpočinku a vypadáš hned živě. Gratuluji k úspěchu apřeju další.

Adam Kettner: Adam se zařadadil mezi závodníky. První rok tréninku je velmi úspěšný a každým závodem se viditelně zlepšuje.

Kuba Šurík: Ukázal, že skate je jeho silnou stránkou. A ani klasika nemá moc chyb. Jen je nutné se trošku vyjezdit. Umístění mezi desítkou a dvacítkou dává dobré předpoklady pro další úspěchy.

Ondra Štencl: Ondro, pro tebe mám jen slova chvály. Bojovnost na trati byla úžasná. Můžeme ještě hodně dosáhnout.

Tom Hruban: Tomáše nemoc možná připravila o medajli z mistrovství. Ale doufám, že bude pokračovat, protože patří do základu teamu pro příští rok. Jeho dosavadní výsledky jsou příslibem pro další průběh sezóny i pro další sezónu.

Kryštof Hes: Hesík se odpoutal od dna výsledkových listin a ukazuje, že je bojovník. Na trati jsem ho pozoroval a je úplně jiný než na začátku sezóny. Má tah na branku a to se mi líbí. Jen tak dál.

Matěj Valoušek: Matěj má smůlu, že onemocněl ve chvíli, kdy se mu začalo dařit. Ale tak to ve sportu někdy chodí. Uvidíš, že vše doženeme.