HODNOCENÍ ČP ZADOV

10.02.2020 20:01

Zdravím a děkujeme všem (!) za předvedené výkony na ČP ZADOV. V krizové situaci jsme vyrazili ve velmi omezené sestavě, ale i tak jsme se neztratili.Devět umístění v elitní desitce a dvě pódiová umístění jsou velmi dobrou bilancí. Družtvo udrželo naději na vybojování třetího místa v soutěži družstev a doufám, že se o to také pokusíme. Pro další dva závodní weekendy (MČR Vysoké 27.2. až 1.3. a ČP Nové Město n.M. 20 až 22.3.) musíme vyžadovat stoprocentní účast. Jsme team a pokud chceme být úspěšní, tak také jako team musíme fungovat. A těď k hodnocení každého závoďáka. Dámy mají přednost.

1.Kavalírová Terezka: Terka předvedla bojovné výkony a ve skatu byl výkon velmi dobrý. Úklid na pokoji byl horší než výkon na trati.

2.Pokorná Ema: Emča byla opět dobrou vílou výpravy a výkony mě nijak nezklamaly. Sprint skate na MČR bude disciplína pro tebe. Poznámka z hlediska úklidu platí i pro tebe.

3.Šírová Anna: Anička se dvakrát dostala do desítky, což považuju za úspěch. Tobě budou vyhovovat tratě ve Vysokém. Tak dále držím palce.

4.Rajnochová Barbora: Barča mne potěšila hlavně zlepšenou technikou při závodě volnou technikou. Těsné umístění za body je dobrým příslibem. Také pro tebe platí, že těžší trať ve Vysokém ti bude více vyhovovat.

5.Velecký Kryštof: Kryštof má na víc a určitě bude mít na bodové pozice na MČR. Co by bylo možné zlepšit, je fandění kolegům z družstva i při konverzaci s klukama z jiných klubů, ač je to taky potřeba.

6.Deimling Harry: Bojovnost příkladná. Nesmí tě moc mrzet jeden nevydařený závod. Doženeme tréninkové manko a na MČR zabojujeme o první desítku. Máš na to.

7.Endrych Matěj: Tréninková píle vedla k úžasnému umístění v elitní desítce. Pro klasiku máme rezervy především v technice. Skate je perfektní.

8.Hoetzl Jiří: Jirka na trati bojuje nejen se samotnou tratí, ale i s technikou. Proto ale závodíte, abychom se zlepšovali. Příště věřím, že budeš zase o něco spokojenější. Začátky jsou těžký.

9.Hyxa Jan. Honza se naučil, že stejně jako v orienťáku je třeba soustředit se na závodění a né na krávoviny. Ale co se týče výkonů na trati jsem spokojen a věřím v další zlepšení.

10.Pávek Lukáš: Luky má opravdu hodně starostí mimo trať. Když už ale stihne start, tak je to parádní závodník a bojovník k pohledání. Umístění v první desítce je perfektní začátek hlavní části sezóny. Tak jedeme dál.

11.Pučelík Štěpán: Štěpán ukázal další zlepšení oproti ZODM a věřím v medajli na MČR. Gratuluji k pódiu.