Hodnocení ČP Vimperk

24.01.2022 13:53

Děkuji všem za celý weekend. Výkony na trati byly super a také vaše vystupování v hotelu byo příkladné. (možná malé vyjímky byly, ale nebyly vidět). Těžko se hledají chyby, když jste byli nejlepší. Ale zůstaňme nohama na zemi a připravme se na Vrchlabí na MČR. Tam bude třeba teamový přístup ke štafetám. Snad se nám podaří zajistit nějaké ubytování, aby kolem závodů byla zase trošku legrace a parta.

1. Deimling Harry: Bojovný výkon platný člen teamu. Možná bych pár míst příště odmazal.

2. Endrych Matěj: Jedna elitní desítka je pěkná. Chtělo by to jen doladit, aby tam byla nějaká třešnička na dortu. Jinak spokojenost.

5. Pučelík Štěpán: Štěpán má trošku potíže s klasikou. Snažíš se to uběhnout na úkor skluzu. Je vidět, že na to máš a věřím v další zlepšení ve Vrchlabí.

8. Rajnochová Barbora: Baruška překvapivě dvakrát na bodech. To jsem úplně nečekal, ale jsem rád. Musíme se ale pořád věnovat technice.

9. Jungwirth Štěpán: Dvě vítězství mluví za vše. Gratuluji. Doufám jen, že ti sláva nestoupne do hlavy. Máš se pořád čemu učit. Další a ještě důležitější vítězství doufám ještě přijdou.

12. Mandlová Marie: Technicky bylo myslím vše dobře. K pohodě v teamu přispíváš klidem a přesným plněním povinností. Časy v cíli budou rozhodovat až třeba v dorostu.

13. Masnica Filip: Pro mě je Fíla jedno z největších překvapení. Jeho stávající pozici v Českém poháru bych před sezónou nečekal. Jen se trošku soustřeď na ty věci kolem a hlavně před závodem.

14. Mládková Anna: Anička je stejný případ jako Štěpán. Mám radost, že se ti tak daří a doufám, že tě uvidíme na stupních vítězů ještě mnohokrát.

15. Nebusová Norika: Přiznám se, že jsem Norču na trati neviděl. Výsledky ale dávají tušit, že jela výborně a bojovala. Jsem zcela spokojen.

16. Pokorný Tomáš: Poky nic nezkazil. Druhý den pro tebe zvolil trenér špatnou taktiku. Ale chybama se člověk učí. Dokonalé ale na tom bylo to, že Poky splnil všechno, na čem jsme se dohodli a holt někdy to nevyjde. Je ale také vidět, že rychlost ti při bruslení nechybí. To je příslibem pro Vrchlabí. Tam ti zase věřím.

18. Schaferová Magdaléna: První den dokonalé. Druhý den smolný. Nic si z toho nedělej. Je vidět, že na to máš a že nic jen tak nevzdáváš.

19. Štencl Vojtěch. Vojto. Tebe jsem na trati viděl a projev byl v neděli bojovný a technicky tam také moc chyb nebylo. Koukneme na lyže a uvidíme ve Vrchlabí. Myslím, že to půjde zlepšit. Ale jsem spokojen.

21. Velecký Alexandr: Saša nechal na trati vše a bojoval až do cíle. Umístění není vše. Vimperk bez Saši by nebylo ono. Tak ve Vrchlabí dáme zlepšení.

22. Havránková Anna: Anička splnila cíle a předčila očekávání s úsměvem. Myslím, že překvapila i sebe a budiž jí to povzbuzením. Jen při bowlingu byla ta koule moc těžká.

23. Blažejová Terezie: Tak nějak jsem si Tvé účinkování představoval a jsem rád, že se to povedlo. Máme ještě 4 závody, tak pokračuj v umístění 6 5 4 3 2 1.

24. Caletka Kryštof: Technicky je to zatím trošku rozevláté, ale rychlé to je. Pro tebe platí vlastně to samé jako pro Štěpíka. Důležité výsledky tě ještě čekají, ale postupné úspěchy jsou důležité. Dáme se do techniky.

25. Havránek 26. Hrouda Adam 27. Churavý František: Hodnocení je dost podobné. Vynikající parta se super výkony. Fanouš má nejučesanější techniku a to rozhodlo.

30. Šírová Marie: S úsměvem jde všechno líp a tím se Maruška řídí. A taky to šlo výborně.

31. Valoušek Mikoláš: Miky vyzrál v závoďáka. Jeho překvapivá medajle a další pódiové umístění byly jako rána z nebe. No ale technicky máme hodně práce. 

33. Doubrava Vojtěch. Původní trenérské váhání, zda Vojta pojede se ukázalo jako zbytečné podceňování. Vojta ukázal, že je šikovný a bojovností dohnal i některé technické rezervy. Ale máš můj obdiv.