DuklApp aneb duklácká aplikace

14.02.2014 18:00

DuklApp, to je nová aplikace pro chytré telefony s OS Android. Díky ní můžete jednoduše kontrolovat příspěvky v diskuzi a případně na ně i odpovídat. Už nezmeškáte žádnou důležitou informaci kvůli tomu, že u sebe nemáte počítač. A už vůbec nic vám nebrání se zpětně podívat na příspěvky, když nejste připojeni k internetu. V aplikaci také najdete všechny kontakty na trenéry s možností uložení do paměti telefonu. Pokud jste přihlášeni na některý z Google účtů, automaticky se kontakt přidá i tam.

Přihlašovací obrazovka DuklApp

Vzhledem k tomu, že aplikace není a ani v nejližší době nebude na Google Play, v aplikaci je zabudován automatický systém akutalizací. Automatický ve smyslu, že sám kontroluje aktualizace a upozorní vás, když je k dispozici. Nainstalovat ji pak už musíte sami. Vše je velice přehledné a jednoduché.

No a jak to začít používat? K aplikaci jsem vytvořil web (na který mimojiné přejdete kliknutím na DUKLAPP v menu). Právě na tomto webu lze aplikaci stáhnout. Web ale neslouží jen ke stažení, ale najdete tam také seznam změn, co se chystá do budoucna, atp. Suprová věc je, že ke každé verzi můžete přidat komentář, ohodnotit ji. Za každý příspěvěk budu rád :-)

Pokud ještě nemáte, pro instalaci nejprve musíte v nastavení -> zabezpečení povolit neznámé zdroje. Po stažení aplikace už vám pak nic nebrání v její instalaci. A poslední věc, do aplikace se přihlásíte stejným účtem, jako sem :-).