Zboží si mohou objednat pouze členové TJ Dukla Liberec!

(tzn. závodníci a trenéři pouze pro svoji potřebu)

PŘEDOBJEDNÁVKY zima 2019/2020

Abychom dostali objednaný materiál včas, je potřeba udělat objednávky již do konce března. Objednávky budou možné také ještě na podzim, ale již bez záruky dodání do soustředění.Objednané zboží nebude možné zrušit - bude možné případně upravit délku lyží a bot.

Vyberte si materiál v katalogu v uvedených odkazech (nepoužívejte jiný zdroj!!!). Svoji objednávku vyplňte do tabulky.

Vždy se, prosím, přesvěčte, zda se daná velikost, kterou si chcete objednat, vyrábí.
Prosím, respektujte, že tam jsou dvě záložky jedna na Salomon a druhá na Atomic

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ:

Objednávejte pouze materiál související s během a během na lyžích! Otázky a nejasnosti ohledně objednávek Vám rádi zodpovíme na vzkazech.

NAŠE DOPORUČENÍ:

Délky lyží by měly být cca výška postavy +10cm na skate a výška +20-25cm na klasiku.

V případné nejasností s výběrem materiálu vám rádi pomůžou trenéři vaší tréninkové skupiny.

Fasování lyží: V současné době nelze zaručit zapůjčení lyží pro kategorie přípravky a předžáků (pouze ve velmi omezeném množství). Od kategorie ml. žáků bude probíhat fasování dle podmínek zveřejněních na stránkách oddílu v sekci Pro členy/dokumenty. Bližší informace poskytnou trenéři dané skupiny.

OBJEDNÁVKA běžecké obuvi a textilu Salomon jaro 2019

Do přiloženého odkazu zapište svoje objednávky na běžecké boty a oblečení.Materiál vybírejte na www.salomon.com/en-cz - prosím, vyplňte všechny sloupečky - požadované informace. Zejména referenční číslo - to najdete v levé části stránky pod obrázkem v sekci Need-to-know - jako REF:..........!!! Velikosti bot uvádějte, prosím, jak v EUR tak v UK.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMLÁŘ:

docs.google.com/spreadsheets/d/1fLaYEQ4vkmVQ-bEn5VfdcRJEAaazG4p1_ewrQJiEkLo/edit#gid=0

UZÁVĚRKA OBOU OBJEDNÁVEK JE 31.3.2019

Termín se nebude prodlužovat!

SUUNTO

Pokud chcete někdo objednat materiál SUUNTO, vybírejte, prosím na www.suunto.com/cs-cz/. Oddíl má 40% slevu na uvedené ceny. Vybrané zboží mi, prosím, zašlete na mail romana_spinn@yahoo.com. U mladších žáků druhým rokem je žádoucí, aby měli svůj sportester. UPOZORŇUJI, zboží je výhradně pro závodníky a trenéry oddílu TJ Dukla Liberec z.s. a!

Uzávěrka objednávek 31.3.2019