DOOBJEDNÁVKY

zima 2018/2019

Vyberte si materiál v katalogu v uvedených odkazech (nepoužívejte jiný zdroj!!!). Svoji objednávku vyplňte do tabulky.

Vždy se, prosím, přesvěčte, zda se daná velikost, kterou si chcete objednat vyrábí.
Prosím, respektujte, že tam jsou dvě záložky jedna na Salomon a druhá na Atomic

Objednávejte pouze materiál související s během a během na lyžích! Otázky a nejasnosti ohledně objednávek Vám rádi zodpovíme na vzkazech.

NAŠE DOPORUČENÍ:
SALOMON- L39942100 S/RACE JUNIOR CLASSIC, L39942200 S/RACE JUNIOR SKATE
ATOMIC- AB0020866 REDSTER C9 JUNIOR CLASSIC, AB0020868 REDSTER S9 JUNIOR SKATE
Délky lyží by měly být cca výška postavy +10cm na skate a výška +20-25cm na klasiku.

V případné nejasností s výběrem materiálu vám rádi pomůžou trenéři vaší tréninkové skupiny.

Fasování lyží: V současné době nelze zaručit zapůjčení lyží pro kategorie přípravky a předžáků (pouze ve velmi omezeném množství). Od kategorie ml. žáků bude probíhat fasování dle podmínek zveřejněních na stránkách oddílu v sekci Pro členy/dokumenty. Bližší informace poskytnou trenéři dané skupiny.

UZÁVĚRKA DOOBJEDNÁVEK JE 23.9.2018

Termín se nebude prodlužovat

Zboží si mohou objednat pouze členové TJ Dukla Liberec!

(tzn. závodníci a trenéři pouze pro svoji potřebu)