RunTour 2019

12. a 13.7. je naše již tradiční brigáda při závodě RunTour.

Starty hlavních kategorií jsou letos v poledne (12:15 10km, 14:00 5km, vyhlášení 15:00).

Hlavní náplň v Sobotu bude tedy cca od 7-17 upřesníme dle počtu lidí a jednotlivých pozic.

Napište se prosím do formuláře ZDE. Po přidělení postů vás budeme informovat.

Předem děkujeme za pomoc!!!

Letní soustředění

Přihlášky a informace k letnímu soustředění ve Vesci 17.-25.8.2019 naleznete ZDE.

Články

ZLATÁ DĚVČATA

Naše dorostenecké závodnice Eliška Šibravová a Tereza Prokešová se nezalekly role favoritek závodu a vybojovaly si  zlato a titul Mistryň republiky v team sprintu před děvčaty z Jilemnice a NMNM. Gratulujeme!!!

SKI CROSS BEDŘICHOV

Velké poděkování všem rodičům, kteří neváhali vymrznout v pátek a v sobotu a přispět tak k úspěšnému zvládnutí náročné organizace ski crossu na Bedřichově. Byl to "mazec" a trať i počasí byla náročná nejen pro závodníky, ale i pro technickou četu i...

ČP JABLONEC

Opravdové zimní počasí bylo kulisou dalšího úspěšného vystoupení dorostu Dukly. O víkendovém pokračování ČP na náročných tratích v jabloneckých Břízkách přibylo do naší letošní sbírky dalších 5 medailí! Eliška Šibravová a Tereza Prokešová ani...