Nová sezóna zahájena

První květnový týden jsme zahájili přípravu na sezónu 2022/2023.

TJ Dukla Liberec - běh na lyžích
První květnový týden jsme zahájili přípravu na sezónu 2022/2023. K prvnímu tréninku letní přípravy jsme se sešli 2. května. Všech šest družstev od přípravky po dospělé mělo první trénink v areálu ve Vesci. Jsme rádi, že stále rosteme a při tréninku můžete na jednom místě vidět přes 150 závodníků. Nejčastěji nás můžete potkat ve Vesci a Lesním koupališti, které nám nabízejí bezpečné zázemí pro naše tréninky.
Do přípravy vstupujeme jako držitelé SUPER POHÁRU, který je určen pro vítěze soutěže družstev žáků, dorostu a dospělých. Na zisk této týmové trofeje jsme velmi hrdí a věříme, že nám bude dodávat sílu a motivaci během náročné přípravy.
Velký dík patří všem našim partnerům a podporovatelům, kteří nám pomáhají vytvářet kvalitní zázemí pro přípravu a sportování libereckých lyžařských nadějí.


Autor: Zbyněk Valoušek, Publikováno: 31. 5. 2022

Partneři oddílu

McDonald'sVETOX E s.r.o.Liberecký krajMěsto LiberecSvaz lyžařů ČRNárodní sportovní agenturaSalomonAtomicSuuntoNyč sportHaakon sportSporticus - specialista na outdoorBlizToypex - hra a zdraví, to nás bavíFAJST - Transport to NorwayANET Liberec - internet a televizeVojenské lesy a statky ČR, s.p.