Žákovské závody 2018

04.01.2018 15:21

Vážení rodiče,

víte, že jsme sportovní oddíl, ne kroužek a nedílnou součástí přípravy je i závodní činnost. Zasíláme vám termíny žákovských závodů, a podmínky účasti.

Pro starší žactvo jsou povinné 4 z pěti krajských přeborů. Dále jsou pro nominované závodníky povinné všechny republikové závody (MČR, ČP). Pro závodníky nenominované na MČR / ČP jsou povinné libovolné další 3 závody. Starší žák tedy musí absolvovat alespoň 7 závodů.

Pro mladší žactvo jsou povinné 4 z pěti krajských přeborů. Dále je pro nominované závodníky povinný republikový závod HNT v Novém Městě na Moravě. Pro nenominované závodníky jsou povinné libovolné další 2 závody. Mladší žák tedy musí absolvovat alespoň 6 závodů.

Pro předžáky jsou povinné 4 z pěti krajských přeborů a jeden libovolný další závod.

Pro přípravku jsou povinné 3 závody, doporučujeme závody v blízkosti, např. NightLight Maraton, Zlatý cepín, Bedřichovský SkiCross, Jablonec, Josefův Důl, Mini Jiz50

Ze závodu je možné se omluvit pouze z důvodu nemoci. Pokud se závodník nemůže z důvodu nemoci zúčastnit závodu, může po dohodě s trenérem jako náhradu absolvovat jiný závod. Při nesplnění účasti na závodech nebo nesplnění 65% účasti na trénincích trenérská rada rozhodne o odebrání výhod člena, může se jednat o zvýšení měsíčních příspěvků (až o 150 Kč), zvýšení ceny za soustředění (až o 1500 Kč), nemožnost fasovat lyže, omezenou nebo žádnou přípravu lyží od oddílu, nemožnost zvýhodněného nákupu materiálu od Amer Sportu

Dále je možné člena oddílu podmínečně vyloučit nebo vyloučit.

Termínová listina je přiložena:

zakovske_zavody_2018.pdf (130,6 kB)