OBJEDNÁVKY

jaro - léto 2018 a zima 2018/2019

 
Jako každý rok si lze objednat zboží značky SALOMON a ATOMIC od našeho sponzora AMER SPORTS se slevou 50% na na letní sezónu 2018 a tentokrát s předstihem i na zimu 2018/2019. Vzhledem k systému objednávek a organizaci výroby u firmy Salomon a Atomic, lze jen u takto včasných objednávek na zimní sezónu zaručit dodání zákazníkovi (objednávka nebude vykryta jen v případě, že daný výrobek nebude vůbec zadán do výroby).
V podzimním termínu objednávek nebude možné zaručit dodání a ani včasný termín doručení. V případě, že zboží bude v podzimní objednávce stornováno, nebude možné ho již doobjednat ani v náhradní variantě! Z kapacitních důvodů bude na podzim jen jeden termín bez záruky dodání!
Objednávejte pouze materiál související s během a během na lyžích! Otázky a nejasnosti ohledně objednávek Vám rádi zodpovíme na vzkazech.
 
V případě zájmu prosím vyplňte závaznou objednávku pro danou značku a období (léto 2018, zima 2018/2019). Do poznámek uveďte případnou náhradní variantu. Po uzavření objednávek zveřejníme potvrzené zboží, které prosím uhraďte do třech dnů na účet oddílu a uveďte variabilní symbol závodníka a do poznámky napište OBJEDNÁVKA.
 
V případné nejasností s výběrem materiálu vám rádi pomůžou trenéři vaší tréninkové skupiny. 
 
 
Fasování lyží: V současné době nelze zaručit zapůjčení lyží pro kategorie přípravky a předžáků (pouze ve velmi omezeném množství). Od kategorie ml. žáků bude probíhat fasování dle podmínek zveřejněních na stránkách oddílu v sekci Pro členy/dokumenty. Bližší informace poskytnou trenéři dané skupiny.
 
UZÁVĚRKA OBJEDNÁVEK BUDE 31.3.2018
  

Zboží si mohou objednat pouze členové TJ Dukla Liberec!

(tzn. závodníci a trenéři pouze pro svoji potřebu)

 

OBJEDNÁVKA Salomon jaro-léto 2018

Závazná objednávka

OBJEDNÁVKA Salomon/Atomic zima 2018/2019

Závazná objednávka